0%

CONCERTS

 • 13
  October 2018
  , 18:00

  Концерт Академічного симфонічного оркестру

  Луганська обласна філармонія запрошує на чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Назар Яцківа. У програмі прозвучать відомі світові композиції у виконанні артистів оркестру.

 • 28
  September 2018
  , 18:00

  75 років філармонії. Святковий ювілейний концерт

  28 вересня 2018 року о 18.00 – непересічна подія у мистецькому житті Сєвєродонецька. Для сєвєродончан та гостей міста колективи філармонії презентують святковий концерт з нагоди 75-річчя Луганської обласної філармонії.

  До ювілейного творчого вечора колективи підготували програму, побудовану на найяскравіших пісенних, музичних і танцювальних композиціях зі свого багаторічного репертуару. Всю велич мистецтва у музиці всі присутні зможуть відчути на святковому концерті, програму якого складуть кращі твори із діючого репертуару колективів філармонії. На всіх присутніх чекає добірка найкращих вокальних, інструментальних творів та хореографічних постановок.

 • 15
  September 2018
  , 18:00

  Концерт, присвячений 80-річчю від дня утворення Луганської області

  15 вересня 2018 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру, присвячений 80-річчю від дня утворення Луганської області під керівництвом диригента Назара Яцківа /Дніпро/.

  Молодий диригент та музикант – володар Гран-прі Національного конкурсу хорових диригентів 2008 року у Києві, організатор, художній керівник і диригент камерного оркестру «Polyphonia», симфонічного оркестру Національного університету «Львівська політехніка», художній керівник та головний диригент симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, диригент Дніпропетро́вського академі́чного теа́тру о́пери та бале́ту.