0%
  • Home
  • CONCERTS

Концерт, присвячений 80-річчю від дня утворення Луганської області

15
September 2018
, 18:00

15 вересня 2018 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру, присвячений 80-річчю від дня утворення Луганської області під керівництвом диригента Назара Яцківа /Дніпро/.

Молодий диригент та музикант – володар Гран-прі Національного конкурсу хорових диригентів 2008 року у Києві, організатор, художній керівник і диригент камерного оркестру «Polyphonia», симфонічного оркестру Національного університету «Львівська політехніка», художній керівник та головний диригент симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, диригент Дніпропетро́вського академі́чного теа́тру о́пери та бале́ту.

Під керівництвом запрошеного диригента Назара Яцківа Академічний симфонічний оркестр даруватиме слухачу найяскравіші музичні дарунки – твори найвідоміших композиторів Луганської  області в неперевершеному виконанні артистів оркестру.

Не пропустіть! Тільки 15 вересня 2018 року о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва на Вас чекає неповторна зустріч з музикою, що надихає!

У програмі:
А. Сташевський  - Симфонічна сюїта «Давньокиївські фрески», «Монолог» пам’яті О.І. Шевченка.
О. Гончарук – Симфонія №1 «Україна . ХХІ століття».

К. Крепак  - Симфонічна картина «Вечорниці».

Диригент: Назар Яцків /Дніпро/