0%
  • Головна
  • Звіти

Різдвяний концерт від ансамблю пісні і танцю «Радани»

05
січня 2020
, 18:00

Вже стало доброю традицією, що кожного року творчі колективи Луганської обласної філармонії дарують справжнє диво, втілюючи на сцені Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва свої безмежні творчі можливості. І цей рік не став виключенням: приголомшливо яскравий і чудовий концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії відбувся 05 січня 2020 року. Це завжди незабутнє свято для сєвєродонецьких  слухачів. Багато прихильників та шанувальників народного мистецтва поспішали до концертної зали, щоб насолодитися блискучою майстерністю, професіоналізмом та отримати позитивні емоції від виступу музикантів.

Насичену та різноманітну програму підготували артисти ансамблю пісні і танцю «Радани» в цей святковий вечір. Чудова жива музика, фольклорні твори у професійному виконанні солістів порадували всіх присутніх. Концертна програма барвила різноманіттям ансамблевих номерів: яскраві та душевні щедрівки, проникливі народні пісні виконували артисти. Виступи солістів з хореографічними композиціями з першої хвилини підкорили слухачів яскравістю та темпераментом виконання. Як завжди оригінальні, запальні та цікаві композиції: «Маланка», «Коляда», «Ой, радуйся, земле, Син Божий народився», «Перепілочка» та танцювальні номери – все це створювало гарний настрій та святкову атмосферу. Феєричний фінальний виступ ансамблю здивував всіх присутніх – слухачі встали зі своїх місць та почали танцювати та дарувати щирі оплески артистам.

Незабутні враження залишив ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії. По завершенню концертної програми  слухачі не відпускали музикантів – аплодували їм стоячи та просили ще один виступ на біс. Цьогорічний святковий концерт є продовженням гарної традиції щороку проводити новорічні та різдвяні творчі вечори. Гарний настрій та море позитиву подарували присутнім артисти. Отримане від концерту почуття радості залишиться надовго в серцях глядачів.