0%
  • Головна
  • Звіти

Академічний симфонічний оркестр представив юним слухачам «Лускунчика»!

18
січня 2020
, 11:00

18 січня 2020 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської  обласної філармонії. Глядачам артисти представили літературно-музичну казку «Лускунчик». Маленькі слухачі разом з батьками поринули у чарівний світ оркестрових звуків.

Прекрасна, добра казка Е. Гофмана «Лускунчик» ожила під музику відомого композитора Петра Чайковського. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Євгена Тутевича представив слухачам «Лускунчика» у супроводі музичної класики.

Дорослі, і малеча  із задоволенням слухали казку «Лускунчик і мишачий король», сюжет якої про подолання «злих чар» потужною силою любові, світла і розуму головних героїв - Марі та Лускунчика – нагадує про безтурботне дитинство. Майстерна гра музикантів відкрила чаруючий світ казки,  в яку повірили і діти, і дорослі. Світлові ефекти, чарівна музика, добра казка, яку демонстрували на екрані, підсилили казковий настрій!

Юним слухачам та їх батькам дуже сподобався цікавий концерт. Навіть зовсім маленькі глядачі, які ще ходять у дитячий садок, із захопленням та затамувавши подих слухали музикантів. Після закінчення концерту публіка щиро подякувала музикантам невщухаючими аплодисментами за неймовірні враження та цікаву казку.