0%
  • Головна
  • Звіти

У Сєвєродонецьку пройшов концерт Академічного симфонічного оркестру, присвячений святкуванню Різдва Христова!

21
грудня 2019
, 18:00

21 грудня 2019 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії за участі запрошеної артистки - Вікторії Задворної, творчість якої відома не тільки в Україні, але й за кордоном. Концерт оркестру під керівництвом диригента Назара Яцківа подарував всім присутнім особливу атмосферу позитиву та душевності. 

У цей вишуканий музичній вечір свій спів всім присутнім подарувала Вікторія Задворна – оперна співачка (сопрано), лауреатка міжнародного фестивалю миру та дружби (Іспанія), дипломантка міжнародного конкурсу ім. Франциско Віньяса (Барселона, Іспанія), яка виконала яскраву програму у супроводі Академічного симфонічного оркестру. У неперевершеному виконанні Вікторії Задворної слухачі почули оригінальні версії оперної класики в рок-обробці, також твори з кращих європейських і американських мюзиклів, рок-опер, популярної класики в стилі опера-кросовер.

Для всіх присутніх прозвучали цікаві музичні композиції композиторів К.М. Вебера, Е.Л. Уеббера, Е. Морріконе та Д. Вільямса. Для сєвєродонецької публіки солістка зробила приємний подарунок – виконала декілька авторських композицій.