0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт класичної музики у виконанні артистів Академічного симфонічного оркестру

27
листопада 2020
, 18:00

27 листопада 2020 року Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії під керівництвом молодого диригента Богдана Івахіва  дарував слухачу класичну музику, сповнену неповторних ліричних відчуттів.

У концерті прозвучали Концертна увертюра «Гебріди» німецького композитора Фелікса Мендельсона, Серенада для струнного оркестру Віктора Герберта та Симфонія №1 «Українське визволення» українського композитора ХХ сторіччя Романа Придаткевича. 

Твори були тепло сприйняті сєвєродонецькою публікою. Їх чарівна музика у виконанні талановитих артистів Академічного симфонічного оркестру подарувала слухачам в цей вечір по-справжньому незабутні емоції.

У другому ж відділенні концерту артисти представили слухачам Симфонію №1 «Українське визволення» Романа Придаткевича. Ця музична історія українського композитора до глибини душі розчулила публіку, симфонічна музика увірвалася до сердець слухачів.

За талант та неповторну красу виконаної програми класичної музики артисти цього вечора отримали найбільший подарунок – вдячність глядачів у вигляді щирих і невщухаючих оплесків. Дякуємо всім, хто у цей вечір був разом з нами та запрошуємо на наступний концерт, який відбудеться 4 грудня о 18.00 у концертній залі «Сєверодонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».