• Звіти

5-річний ювілей відзначили Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії!

грудня 2020

Минула п’ятниця, 04 грудня 2020 року, в Сєвєродонецьку була насичена культурними заходами – Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії святкував 5-річний ювілей. До цієї події артисти готувалися довго і ретельно. У програму ювілейного концерту були включені найкращі номери. Підготували слухачам і справжні сюрпризи. Велике розмаїття музичних інструментів і талановите виконання молодих і професійних музикантів дозволило виконати твори на рівні кращих колективів світу.

На ювілейний концерт з привітаннями прибули і офіційні гості – Начальник Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА Аліна Адамчук, директорка «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» Марина Яворська. Офіційні особи привітали колектив філармонії з ювілейною датою, вручили працівникам грамоти, квіти та подарунки. Крім офіційних гостей, приїхали на свято творчі делегації з сусіднього міста – Рубіжного. Зразковий хореографічний колектив «Ладушки» та зразкова шоу група «Нон-стоп» Рубіжанського міського Палацу культури, (керівник Олена Ханенко) також привітали творчу родину Ансамблю пісні і танцю «Радани» з ювілеєм, презентували їм музичні подарунки.

Звуки стрімких українських народних та сучасних пісень у виконанні солістів та музикантів Ансамблю пісні і таню «Радани» відкрили програму вечора. Хвилювання глядачів було в унісон з приємним хвилюванням виконавців. Артисти філармонії в цей вечір музикою про кохання та своїм чудовим співом підкорювали серця своїх слухачів. На честь свята, солісти подарували кілька ліричних композицій всім присутнім.

За час своєї творчої діяльності колектив «Радани» постійно брав участь та отримували призові місця у Всеукраїнських конкурсах і фестивалях, гастролював містами України.

Неймовірні почуття, естетичну насолоду та незабутні емоції слухачі відчули під час яскравих виступів колективів філармонії. Великий ювілейний концерт став прекрасною нагодою насолодитися музичним міксом творчості всіх колективів Луганської обласної філармонії – Академічного симфонічного оркестру, ансамблю пісні і танцю «Радани» та гурту «БеZМеЖ».

5 років – це тільки початок довгого і буремного шляху Ансамблю пісні і танцю «Радани». Попереду – тільки безперервний розвиток, багато сольних концертів, неординарні творчі зустрічі та проєкти.