0%
  • Головна
  • Звіти

Творча співпраця колективів Луганської обласної філармонії пройшла з аншлагом

31
січня 2021
, 18:00

31 січня 2021 року Луганська обласна філармонія відбулась яскрава зустріч артистів Ансамблю пісні і танцю «Радани», естрадного гурту «БеZМеЖ» з прихильниками музичного мистецтва. Після вересневого аншлагу, за численними проханнями шанувальників, цей неперевершений концерт вирішили повторити для тих, хто ще не встиг насолодитися творчим тандемом цих двох колективів Луганської обласної філармонії. Українська народна музика та сучасні мелодії поєдналися в одному концерті!

Зі сцени звучали як українські народні пісні, фольклорні композиції так і пісні сучасних естрадних виконавців. Сукупність творчості та шаленої енергетики вирувала в цей вечір.

Ансамбль пісні і танцю «Радани» представив глядачам етнічні,  тремтливі, душевно хвилюючі пісні. Артистки балету приємно дивували яскравими танцями, а молоді хлопці вражали неперевершеним «Гопаком»!

Не менш потужним був виступ естрадного гурту «БеZМеЖ», який в цей вечір був у повному складі. Цікаві мелодії, насичені сильним вокалом, вічна тема кохання звучала в найкращих хітах. Артисти легко змінювали мову пісень, з української переходили на англійську та навпаки. Одна за одною пісні у виконанні музикантів колективу вражали – різнобарв’я яркої музики дало можливість всім присутнім насолодитися фантастичною атмосферою. Чудові сольні виступи учасників гурту «БеZМеЖ» не залишили байдужими жодного глядача.

Неабиякою несподіванкою для всіх присутніх стали спільні виступи колективів. Сучасний гурт  «БеZМеЖ» та фольклорний ансамбль «Радани» неперевершено співали та танцювали разом! Зразок високого мистецтва показали артисти ансамблю пісні і танцю «Радани» та гурту «БеZМеЖ». Обидва колективи Луганської обласної філармонії подарували глядачам  неймовірні почуття, проникливий спів, естетичну насолоду та позитивні емоції. Проводжали артистів стоячи, з бурхливими глядацькими оплесками, музика наповнила серця і артистів, і слухачів романтикою, радістю та щастям.