0%
  • Головна
  • Звіти

Вечір мистецької насолоди та камерної музики від солістки Олени Босенко

07
лютого 2021
, 18:00

07 лютого 2021 року о 18.00 відбувся концерт солістки Луганської обласної філармонії, лауреатки міжнародних конкурсів Олени Босенко! Всі присутні мали змогу у цей вечір насолодитися камерним музикуванням у вишуканій концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.

 П’ятнадцять  років – знаковий етап у кар’єрі Олени Босенко. За цей час співачка зробила кілька масштабних сольних програм, виступала у якості солістки в численних концертних програмах Академічного симфонічного оркестру. Виступала на різних сценічних майданчиках, гастролювала за кордоном. В цей вечір тендітна красуня Олена Босенко подарувала присутнім глядачам  спілкування з прекрасним світом співу. У її виконанні прозвучали класичні твори, романси, написані українськими композиторами. Під акомпанемент Заслуженого діяча мистецтв України Марини Яворської (фортепіано) та заступника директора КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча музична школа №2» Олени Антохи (фортепіано) співачка занурила публіку у шарм музики, через пісні і романси показала тонку і чутливу душу, музичну віртуозність. Найкращі зразки народно-пісенної творчості українського народу: солоспіви, романси, пісні видатних українських композиторів дунали зі сцени у неперевершеному виконанні вокалістки Олени Босенко.

У концерті в якості гостей взяли участь артист Академічного симфонічного оркестру Владислав Бородій, який зіграв інструментальне соло на кларнеті під акомпанемент Марини Яворської. Також в гості до Олени Босенко завітала Наталя Драньова, і разом у дуеті дівчата заспівали українську народну пісню «Місяць на небі».

У всіх піснях, які звучали зі сцени у виконанні Олени Босенко, відчувалося  віддане, глибоке, сильне кохання. Любов, яка протягом 19 років не згасала в серцях Олени Босенко та Ігоря Новікова ні на хвилину. В пам’ять про свого коханого Ігоря Новікова Олена Босенко заспівала проникливий твір «Не забудь».

Захоплені професійним співом та талантом Олени Босенко, глядачі ще довго не відпускали артистку зі сцени, вшановуючи її творчість бурхливими оплесками, оваціями, квітами та вигуками «Браво»! В свою чергу, артистка не відмовляла присутнім та із задоволенням співала на біс!