0%
  • Головна
  • Звіти

Святковий концерт до Дня Закоханих від Ансамблю пісні і танцю "Радани"

13
лютого 2021
, 18:00

Напередодні Дня Закоханих, 13 лютого 2021 року у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся святковий концерт Ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Недарма його відзначають напередодні весни – в той час, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини, яка прийшла на концерт Ансамблю пісні і танцю «Радани», цей вечір був особливий. Артисти подарували усім закоханим гостям у День святого Валентина щасливий музичний вечір. Вони співали про кохання, ділилися теплом та дарували частинку своєї душі. Яскравий романтичний концерт сподобався кожному. Чуттєві та запальні танцювальні номери від артистів Ансамблю пісні і танцю «Радани» глядачі дивилися на одному подиху, атмосфера у залі була пронизана щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Всі насолоджувалися досконалим співом та цікавими виступами артистів. Про кохання, з коханням у серці для закоханих – неймовірні сольні номери вокалістів ансамблю вражали щирим виконанням та ніжністю.

Фантастичний, теплий та ніжний вечір подарував колектив «Радани». Всі, хто був разом з нами, стали щасливішими на один зимовий день, збільшили тривалість життя щонайменше на півтори години, а дехто чарівним чином омолодився, принаймні очі після концерту світилися і виказували це. Публіка переконалася в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.