0%
  • Головна
  • Звіти

Віртуоз-піаніст виступив разом з Академічним симфонічним оркестром у Сєвєродонецьку!

21
лютого 2021
, 18:00

21 лютого 2021 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Богдана Івахіва. Треба відмітити, що публіка слухала цей концерт з особливою увагою, із завмиранням серця. У концертній залі було чутно навіть, як диригент та музиканти перегортають ноти…

У першому відділені слухачі мали змогу насолодитися приємною мелодією цікавого твору – видатного німецького композитора Йоганнеса Брамса «Варіації на тему Гайдна для оркестру». Музика, яку виконували артисти Академічного симфонічного оркестру, була легкою для сприйняття, і всі, хто прийшли в цей вечір на концерт, захоплено занурилися в теплу атмосферу, в якій вирувала чарівна музика.

Всю розкіш глибокої музики всі присутні змогли відчути завдяки запрошеному солісту-інструменталісту.  В цей вечір на сцені з’явився  Антоній Баришевський, який являється лауреатом понад 20 міжнародних конкурсів, а також декількох всеукраїнських конкурсів і фестивалів, він постійно виступає із сольними концертами і у супроводі оркестрів в Україні і за кордоном - гастролює у Франції, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Білорусі, Сербії, Румунії, Польщі, Іспанії, Німеччині, Бельгії, Марокко, Ізраїлі, США. Талановитий музикант завітав до Сєвєродонецька, щоб здивувати публіку неперевершеною грою на фортепіано та подарувати частинку своєї душі публіці.

Антоній Баришевський виконав один з найпопулярніших творів Йозефа Гайдна – фортепіанний концерт ре-мажор. Виступ музиканта-віртуоза був неймовірно емоційним та яскравим, наповнив душу всіх присутніх позитивом та красою.  Соліст дуже гармонійно працював з артистами оркестру, що дозволило слухачам відчути колоритну енергетику композиції Йозефа Гайдна.

У другому відділенні у виконанні Академічного симфонічного оркестру  прозвучала ще одна відома музична перлина – «Енігма-варіації» англійського композитора Едварда Елгара. По закінченню концерту слухачі подякували артистам бурними оваціями. Натхненні гарною музикою, у холі концертної зали глядачі ще довго обговорювали цей чудовий концерт та ділилися приємними  враженнями.