0%
  • Головна
  • Звіти

Святкували Масляну яскраво, музично і весело разом з Луганською обласною філармонією!

13
березня 2021
, 18:00

13 березня 2021 року відбувся концерт Ансамблю пісні  і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії з програмою «Святкуємо Масляну разом!». На цей раз всі присутні могли не тільки почути яскраві голоси солістів, але й подивитися справжнє театралізоване шоу – концерт був побудований не тільки на вокальних номерах. Всі присутні побачили цікаві Масляні гуляння.

Артисти впродовж творчої зустрічі розказали, яких українських традицій дотримувались у давнину в період Масляного тижня, як готували млинці гречані, і що було прийнято робити кожного дня напередодні весняного свята. Всі ці обряди передавалися публіці через виступи артистів. А вокально-хореографічний номер зятя та тещі у виконанні солістів колективу «Радани» Олега Борщова та Ірини Кобець викликав у публіки бурхливі овації та справжнє захоплення.

Масляна символізує прихід весни! Як і потребують традиції, наприкінці тижня проводжали свято Масляної з запашними млинцями та веселими піснями. Навіть опудало вдалося запалити на сцені та остаточно запросити весну на поріг. Закликали цю жадану пору року до нас якнайшвидше прийти з теплою погодою та сонячними промінцями і публіка, і артисти. За півтори години концертної програми глядачі отримали безліч позитивних емоцій. За неперевершений шарм, створену святкову атмосферу, незабутні враження, зал дякував колективу «Радани» стоячи гучними оплесками.