0%
  • Головна
  • Звіти

Бродвейські мюзикли у супроводі Академічного симфонічного оркестру

20
березня 2021
, 18:00

20 березня 2021 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії «GALA AMERICA» під керівництвом запрошеного диригента Любомира Ліщука зі Львова! Для шанувальників музичного мистецтва артисти підготували весняний концерт – дуже легкий, насичений, яскравими композиціями з бродвейських мюзиклів.

На цей раз за диригентський пульт став львів’янин, Любомир Ліщук – лауреат Міжнародного конкурсу ім. С. Ганича, один із засновників Джазового факультету у музичній Академії, Наразі він працює у молодіжному оркестрі INSO-Lviv на посаді артиста оркестру, також часто диригує цим оркестром, а в цей вечір Любомир Ліщук приїхав до нас у Сєвєродонецьк, диригувати Академічним симфонічним оркестром.

Меломани відчули атмосферу Нью-Йорку 20-хх років минулого століття, у концерті звучали найвідоміші шлягери з бродвейських мюзиклів, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою. За допомогою талановитих артистів оркестру всі присутні мали змогу доторкнутися до граней музичної душі через творчість відомих композиторів. У концерті були виконані мелодії композиторів Джорджа Гершвіна, Ендрю Ллойда Уеббера, Алана Ентоні Сільвестрі, Генрі Манчіні.

Неабияке захоплення у глядачів викликало виконання всесвітньо-відомої композиції з мюзиклу «Привид опери». Потужним, проникливим та неймовірно щирим був виступ Академічного симфонічного оркестру, який зірвав овації публіки. До подорожі до країни співу запросила всіх лауреатка міжнародних конкурсів, солістка Олена Босенко. Заспівавши дві ліричні композиції «Don`t cry for me Argentina» Ендрю Ллойда Уеббера та «I knew i loved you» Бергмана-Морриконе, Олена створила навколо неймовірно приємну атмосферу: хтось з закритими очима під час виступу солістки занурювався у музику, хтось – не зміг відірвати погляд зі сцени.

Музичне наповнення вечора було надзвичайно різноманітним, завдяки поєднанню стилів бродвейських мюзиклів. Артисти Луганської обласної філармонії підготували сєвєродончанам та гостям міста концерт з особливою програмою. Чи то магія львівського диригента Любомира Ліщука так подіяла, чи настільки теплою була ця зустріч, але всі присутні були у захваті від концерту Академічного симфонічного оркестру. Артисти тримати увагу публіки впродовж двох годин – музикою, поглядами, голосом, - саме так магнетично діяли на глядачів музиканти філармонії.