0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт Академічного симфонічного концерту, присвячений її величності Жінці

06
березня 2021
, 18:00

06 березня 2021 року відбувся чарівний концерт Академічного симфонічного оркестру до Дня 8 Березня! Бажаючих зробити розкішний подарунок своїм коханим до Міжнародного жіночого дня виявилося дуже багато, чоловіки разом з жінками вирішили провести святковий вечір музично. Артисти Академічного симфонічного оркестру з’явилися на сцені, диригентська паличка в руках Богдана Івахіва злетіла до гори - і концертна зала поринула у чарівний світ музики – неповторних шедеврів популярної класики, і не тільки...

У першому відділенні публіку приємно вразила неперевершеним та романтичним співом лауреатка міжнародних конкурсів Олена Босенко. У виконанні співачки прозвучали ліричні композиції, а саме: Чардаш Ілони з оперети «Циганська любов» австрійського композитора Франца Легара, «Гранада» Агустіна Лара та Арія Даліли з опери «Самсон і Даліла» французького композитора Каміля Сен-Санса. Варто зазначити, що Олена Босенко співала трьома мовами: іспанською, французькою та німецькою.

Концерт публіка прослухала на одному диханні, адже музика була підібрана святкова, легка та приємна. Вже з перших нот слухачі впізнавали улюблені композиції, серед яких: відомий вальс Йоганна Штрауса – «На прекрасному блакитному Дунаї», Кан-Кан з оперети «Орфей у пеклі» Жака Оффенбаха та багато інших творів. Артисти оркестру грали з душею і з таким натхненням, що публіка вибухала позитивом і енергією в лічені секунди.

У другому відділенні на публіку чекали несподівані музичні сюрпризи – артисти оркестру звернулися до сучасних композиторів. Для всіх присутніх оркестр зіграв музику гурту «Metallica», пісню українського співака Олександра Пономарьова та саундтрек до кінофільму «Пірати Карибського моря». Це несподіване, але неперевершене злиття музики XIX та XXI століття дуже сподобалося публіці і глядачі не змогли одразу відпустити артистів зі сцени. Аплодуючи музикантам стоячи, і вигукуючи «Браво» публіка дякувала артистам за свято музики, гарний настрій та вишуканий спів. Навзаєм Академічний симфонічний оркестр під керівництвом Богдана Івахіва разом з Оленою Босенко віддячили за гучні овації композицією, виконаною на біс.