0%

Звіти

 • 04
  грудня 2020
  , 18:00

  5-річний ювілей відзначили Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії!

  Минула п’ятниця, 04 грудня 2020 року, в Сєвєродонецьку була насичена культурними заходами – Ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії святкував 5-річний ювілей. До цієї події артисти готувалися довго і ретельно. У програму ювілейного концерту були включені найкращі номери. Підготували слухачам і справжні сюрпризи. Велике розмаїття музичних інструментів і талановите виконання молодих і професійних музикантів дозволило виконати твори на рівні кращих колективів світу.

 • 27
  листопада 2020
  , 18:00

  Концерт класичної музики у виконанні артистів Академічного симфонічного оркестру

  27 листопада 2020 року Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії під керівництвом молодого диригента Богдана Івахіва  дарував слухачу класичну музику, сповнену неповторних ліричних відчуттів.

 • 20
  листопада 2020
  , 18:00

  Гурт «БеZМеЖ» подарував сєвєродончанам яскравий концерт!

  20 листопада 2020 року відбувся концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії. Нова програма «Crazy in love», яку підготували артисти, вже з перших хвилин залучили всіх присутніх у справжній вихор щирих емоцій.

 • 18
  січня 2020
  , 18:00

  Святковий концерт гурту «БеZМеЖ»!

  Яскраво, драйвово, неперевершено пройшов сольний концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії 18 січня 2020 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Артисти представили глядачам нову святкову програму!

 • 18
  січня 2020
  , 11:00

  Академічний симфонічний оркестр представив юним слухачам «Лускунчика»!

  18 січня 2020 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської  обласної філармонії. Глядачам артисти представили літературно-музичну казку «Лускунчик». Маленькі слухачі разом з батьками поринули у чарівний світ оркестрових звуків.

 • 11
  січня 2020
  , 18:00

  Музична подорож "Від Карпат до Альп" з Куртом Шмідом!

  11 січня 2020 року відбувся святковий концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Новорічна подорож – «Від Карпат до Альп» під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія) мелодіями святкових веселих творів подарувала неймовірні відчуття та емоції всім присутнім! У концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва блискуче виступив Академічний симфонічний оркестр. Захоплені глядачі із задоволенням слухали святковий концерт під керівництвом маєстро Курта Шміда, програма якого передбачала багато сюрпризів.

 • 05
  січня 2020
  , 18:00

  Різдвяний концерт від ансамблю пісні і танцю «Радани»

  Вже стало доброю традицією, що кожного року творчі колективи Луганської обласної філармонії дарують справжнє диво, втілюючи на сцені Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва свої безмежні творчі можливості. І цей рік не став виключенням: приголомшливо яскравий і чудовий концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії відбувся 05 січня 2020 року. Це завжди незабутнє свято для сєвєродонецьких  слухачів. Багато прихильників та шанувальників народного мистецтва поспішали до концертної зали, щоб насолодитися блискучою майстерністю, професіоналізмом та отримати позитивні емоції від виступу музикантів.

 • 21
  грудня 2019
  , 18:00

  У Сєвєродонецьку пройшов концерт Академічного симфонічного оркестру, присвячений святкуванню Різдва Христова!

  21 грудня 2019 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії за участі запрошеної артистки - Вікторії Задворної, творчість якої відома не тільки в Україні, але й за кордоном. Концерт оркестру під керівництвом диригента Назара Яцківа подарував всім присутнім особливу атмосферу позитиву та душевності. 

 • 15
  грудня 2019
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр подарував незабутні враження

  15 грудня 2019 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Йосипа Созанського. Концертна програма поєднала найкращі шедеври класики, відомі композиції, серед яких – твори Роберта Шумана, Петра Чайковського та Макса Бруха.  У першому відділенні всі слухачі мали змогу почути цікавий твір з 4 частин Петра Чайковського – «Серенада для струнного оркестру», до мажор, яка була написана у 1880 році і присвячена композитору і віолончелісту Карлу Альбрехту. У цьому творі Чайковський звернувся до жанру серенади, характерному для музики XVIII століття.  У другому відділенні присутні познайомились з запрошеними солістами.

 • 24
  листопада 2019
  , 18:00

  Вечір запальної музики подарував Академічний симфонічний оркестр сєвєродончанам!

  24 листопада 2019 року з успіхом пройшов концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії за участю запрошеного диригента з Мексики та артистки з Австрії. В цей чудовий вечір було дуже затишно та душевно у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, де артисти Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента Адольфо Алєхо (Мексика) дарували музику з творів композиторів, натхненних поезією природи, краси та найщиріших почуттів. Душе тепло публіка сприйняла неповторну гру на віолончелі запрошеної солістки з Австрії Анни Туркаль. Анна майстерно виконала складний твір Петра Чайковського – «Варіації на тему рококо» для віолончелі з оркестром.