0%

Концерти

 • 31
  січня 2021
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на яскравий концерт!

  Луганська обласна філармонія на численні прохання шанувальників музичного мистецтва дарує справжній сюрприз! 31 січня 2021 року о 18.00 у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Ансамблю пісні і танцю «Радани» разом з естрадним гуртом «БеZМеЖ».Українська народна музика та сучасні мелодії поєднаються в одному концерті!

 • 30
  січня 2021
  , 18:00

  Концерт до 90-річчя від дня народження українського композитора Левка Колодуба

  30 січня 2021 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує на чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента – Назара Яцківа (м. Дніпро). Неповторна подорож мелодіями відомих представників напряму української класичної музики відбудеться завдяки талановитим музикантам.

 • 05
  січня 2021
  , 18:00

  «Святкова музика кіно» у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  УВАГА! 5 січня 2021 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії з програмою «Святкова музика кіно». Артисти оркестру представлять музику кращого світового кіно, рок-хіти, пісні популярних гуртів під керівництвом диригента Богдана Івахіва.

 • 18
  грудня 2020
  , 18:00

  Новорічний концерт «Святкова музика кіно» у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  18 грудня 2020 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який подарує глядачам особливу програму. Саме в цей день артисти представлять музику кращого світового кіно, рок-хіти та музику гарного настрою під керівництвом диригента Богдана Івахіва.

 • 04
  грудня 2020
  , 18:00

  Ансамбль пісні і танцю «Радани» запрошує прихильників музичного мистецтва на ювілейний концерт

  4 грудня 2020 року о 18.00 Ансамбль пісні  і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії запрошує на ювілейний концерт!

  Ансамбль пісні і танцю «Радани» – яскравий, молодий та перспективний колектив, який з 2015 року наполегливо працює над вивченням, відтворенням та розвитком українських традицій, української пісенної та хореографічної спадщини. Ансамбль збирає, художньо обробляє та пропагує народну творчість, створює нові пісні, танці та театралізовані вокально-хореографічні картини з життя Луганщини. В репертуарі ансамблю є твори української та зарубіжної класики. Ансамбль пісні і танцю «Радани» за 5 років існування провів багато концертів в різних містах України, колектив є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. А 4 грудня 2020 року артисти даруватимуть жителям і гостям Сєвєродонецька довгоочікувану нову концертну програму, спеціально підготовлену до ювілею!

 • 27
  листопада 2020
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр дарує глядачам розкішний концерт!

  27 листопада 2020 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує на чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента – Богдана Івахіва. Молодий диригент Богдан Івахів закінчив диригентський відділ Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької. Зараз навчається в Національній музичній академії імені Петра Чайковського на кафедрі оперно-симфонічного диригування у професора Віктора Здоренка. Лауреат всеукраїнських конкурсів. Богдан брав участь в українсько – швейцарському майстер-класі для диригентів в м. Хмельницькому, диригує концертами симфонічних та камерних оркестрів у багатьох містах України.

 • 20
  листопада 2020
  , 18:00

  Гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії подарує сєвєродончанам яскравий концерт!

  20 листопада 2020 року естрадний гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії запрошує на сольний концерт з новою програмою «Crazy in love»! Для глядачів колектив підготував неймовірне шоу – вже з перших хвилин концерту артисти залучать всіх присутніх у справжній вихор щирих емоцій. Нова програма гурту  «Crazy in love» включає в себе кращі пісні, які не залишать нікого байдужим.

 • 17
  жовтня 2020
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр запрошує на концерт популярної класичної музики!

  17 жовтня 2020 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія).

 • 25
  вересня 2020
  , 18:00

  До Міжнародного Дня музики – концерт Академічного симфонічного оркестру

  25 вересня 2020 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Богдана Івахіва. Артисти Академічного симфонічного оркестру даруватимуть слухачам твори відомих композиторів Австрії та Чехії. У виконанні оркестру прозвучать приємні мелодії, яскрава творчість композиторів Вольфганга Амадея Моцарта та Антоніна Дворжака. Приємним сюрпризом для всіх присутніх стане участь у концерті запрошеної солістки, Анастасії Полуденної (м. Киів). Анастасія – українська скрипалька, лауреат всеукраїнських конкурсів.

 • 18
  вересня 2020
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на яскраву подію!

  Луганська обласна філармонія підготувала для всіх прихильників музичного мистецтва справжній сюрприз! Такого ви ще не бачили! 18 вересня 2020 року о 18.00 у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Ансамблю пісні і танцю «Радани» разом з естрадним гуртом «БеZМеЖ». Українська народна музика та сучасні мелодії поєднаються в одному концерті!