0%

Концерти

 • 09
  лютого 2020
  , 12:01

  Запрошуємо на сольний концерт гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії

  09 лютого 2020 року естрадний гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії запрошує на сольний концерт з новою програмою!

  Нова програма включає в себе кращі пісні колективу, які не залишать нікого байдужим. Учасники гурту «БеZМеЖ» обіцяють багато сюрпризів. В цей вечір на слухачів чекатиме цікава музична програма, у супроводі яскравого шоу, в якій окрім нових авторських  композицій також прозвучать найкращі хіти з репертуару відомих українських та зарубіжних гуртів. У вас буде можливість почути відомі пісні у майстерному виконанні вокалістів гурту: «Мова», «Моя мелодія», «Знаю я», «Україна» та багато інших композицій, насичених джазовими нотами, мелодійним звучанням гітари та неперевершеним вокалом.

 • 08
  лютого 2020
  , 16:46

  Академічний симфонічний оркестр дарує неймовірний концерт!

  08 лютого 2020 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує на чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Австрії Пітера Шрайбера. Пітер Шрайбер – музикант, гобоїст, диригент вивчав диригування в Університеті музики і виконавських мистецтв і у Віденській консерваторії,  працював зі всесвітньо відомими диригентами. За останні кілька років як музикант Пітер Шрайбер зіграв багато різних музичних творів усіх епох історії музики, включаючи прем’єри.

 • 23
  січня 2020
  , 10:24

  Казки для дітей з оркестром

  18 січня 2020 року Луганська обласна філармонія запрошує на літературно-музичну казку «Лускунчик». Прекрасна, добра казка Е. Гофмана «Лускунчик» оживає під музику відомого композитора Петра Чайковського. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Євгена Тутевича представляє унікальну концертну програму для дітей: казка «Лускунчик» у супроводі музичної класики. Запрошуємо всією родиною доторкнутися до вишуканого світу грації і краси, зануритися в казку, в чарівний всесвіт дитячих мрій.

 • 18
  січня 2020
  , 15:37

  Гурт «БеZМеЖ» подарує сєвєродончанам святковий концерт!

  18 січня 2020 року естрадний гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії запрошує на святковий сольний концерт з новою програмою до свята Водохреща! Для глядачів артисти підготували цікаву історію, відтворену на сцені сучасними сценічними технологіями, вражаючими постановками та гучним вокалом. Всі учасники гурту «БеZМеЖ» разом у супроводі музичних інструментів обіцяють багато сюрпризів. У вас буде можливість почути динамічні святкові твори відомих українських виконавців та зарубіжних гуртів у майстерному виконанні вокалістів, серед яких пісні – «Новий рік» (гурт «Антитіла»), «Чудо різдва» (NK), «Свято, де ти» (гурт «Mad Heads»), «Sheke up Christmas» (Robbie Williams) та багато інших композицій, насичених джазовими нотами, мелодійним звучанням гітари та неперевершеним вокалом. Також концерт не обійдеться і без музичних подарунків – артисти гурту заспівають авторські пісні.

 • 11
  січня 2020
  , 07:45

  «Новорічна подорож - від Карпат до Альп» з Академічним симфонічним оркестром

  11 січня 2020 року Луганська обласна філармонія запрошує на святковий концерт Академічного симфонічного оркестру «Новорічна подорож – від Карпат до Альп» під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія). Неповторна подорож мелодіями святкових веселих творів відбудеться завдяки талановитим музикантам – артистам Академічного симфонічного оркестру та солістки-вокалістки Луганської обласної філармонії. За диригентським пультом – почесний головний диригент оркестру – Курт Шмід, який подарує сєвєродонецькому слухачу неповторний вечір класичної музики.

 • 05
  січня 2020
  , 07:31

  Новорічний концерт від ансамблю пісні і танцю «Радани»

  05 січня 2020 року о 18.00 артисти ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії запрошують всіх шанувальників української музики на яскраве свято Новорічний сольний концерт.На шанувальників народного мистецтва чекає святкова новорічна програма, насичена приємними сюрпризами та музичними подарунками. У виконанні артистів прозвучать святкові українські, народні пісні, колядки, щедрівки, фольклорні пісні, серед яких «Перепілочка», «Хурделиця» та багато інших. Справжню новорічну атмосферу подарують веселі забави, жарти, ворожіння та традиції, які зігрівають душу.

 • 21
  грудня 2019
  , 14:58

  Концерт Академічного симфонічного оркестру, присвячений святкуванню Різдва Христова

  21 грудня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеної артистки -  Вікторії Задворної, творчість якої відома не тільки в Україні, але й за кордоном. Концерт оркестру під керівництвом диригента Назара Яцківа подарує всім присутнім особливу атмосферу позитиву та душевності, планується багато музичних сюрпризів, приємних композицій.

 • 15
  грудня 2019
  , 07:55

  Академічний симфонічний оркестр запрошує на концерт класичної музики

  15 грудня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт класичної музики Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Йосипа Созанського.  Концертна програма поєднає найкращі шедеври класики, відомі композиції, серед яких – твори Роберта Шумана, Петра Чайковського та Макса Бруха. За участі соліста, лауреата міжнародних конкурсів Лева Кучера, віолончель /Україна - Німеччина/ Академічний симфонічний оркестр виконає «Концерт для віолончелі з оркестром» ля мінор, Роберта Шумана – один з найвідоміших творів для цього інструменту, який вважається першим романтичним віолончельним концертом.

 • 24
  листопада 2019
  , 15:20

  Академічний симфонічний оркестр зіграє концерт під керівництвом відомого диригента з Мексики

  У неділю, 24 листопада 2019 року на сєвєродонецьких любителів музики чекає приємний сюрприз. Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участю запрошених артистів. У концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва в одному концерті зійдуться два відомих класичних музиканта – диригент Адольфо Алєхо /Мексика/ та солістка з Австрії Анна Туркаль (віолончель). Цінителям класичної музики артисти запропонують прослухати твори відомих композиторів. Під керівництвом запрошеного диригента Адольфо Алєхо (Мексика) Академічний симфонічний оркестр виконає концертну програму, яка складається з творів, натхненних поезією природи, краси та найщиріших почуттів. 

 • 17
  листопада 2019
  , 11:00

  «Лускунчик» - казка для дітей з оркестром!

  17 листопада 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на літературно-музичну казку «Лускунчик». Прекрасна, добра казка Е. Гофмана «Лускунчик» оживає під музику відомого композитора Петра Чайковського. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Євгена Тутевича представляє унікальну концертну програму для дітей: казка «Лускунчик» у супроводі музичної класики.