0%

Концерти

 • 03
  жовтня 2021
  , 11:00

  З любов’ю до дітей – запрошуємо на концерт «Мульт-музика»!

  3 жовтня 2021 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків на чудовий концерт «Мульт-музика». Для найменших слухачів артисти підготували цікаве дійство. У програмі концерту Академічного симфонічного оркестру – найкраща музика для дітей. Всі присутні почують відомі композиції з улюблених мультиків та мега-популярних дитячих картин. Звучатиме музика з мультфільмів «Аладдін», «Рататуй», «Красуня і Чудовисько», «Мадагаскар» та інших дитячих картин. Лише один змах диригентської палички – і ви вже опинитесь серед казкового світу та поруч з героями мультфільмів. Ви почуєте світові хіти: те, що раніше чули тільки з екранів телевізорів.

 • 17
  вересня 2021
  , 18:00

  Українська сцена – італійський диригент! Запрошуємо на неймовірний концерт класичної музики!

  17 вересня 2021 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента Джузеппе Монтесано /Італія-Австрія/.

 • 12
  вересня 2021
  , 11:00

  Запрошуємо найменших слухачів на музичну казку «Петя і вовк»!

  12 вересня 2021 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків в захоплюючу подорож у чарівний світ оркестрових звуків. В цей день всіх шанувальників музичного мистецтва чекає чудова музична казка Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк» у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента – Богдана Івахіва.

 • 28
  серпня 2021
  , 18:00

  У Сєвєродонецьку виступатиме Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

  28 серпня 2021 року о 18.00 відбудеться концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України  в рамках Всеукраїнського гастрольного туру з нагоди 30-річчя Незалежності України. Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України — один із найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів! Він завжди був і залишається творчою лабораторією українських композиторів, диригентів і солістів. З оркестром виступали всесвітньо відомі солісти — Артур Рубінштейн, Ісаак Стерн, Ієгуді Менухін, Давид Ойстрах, Святослав Ріхтер, Еміль Гілельс, Мстислав Ростропович, Леонід Коган, Монсеррат Кабальє, Хосе Каррерас, Гідон Кремер, Олег Криса, відомі диригенти – Євген Мравінський, Євген Свєтланов, Костянтин Сімеонов, Геннадій Рождественський, Курт Зандерлінг, Леопольд Стоковський, Ігор Маркевич, Кирило Кондрашин та багато інших музикантів.

 • 26
  червня 2021
  , 18:00

  Маестро Курт Шмід запрошує на зустріч з живою музикою!

  26 червня 2021 року Луганська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих на довгоочікувану творчу зустріч! Чекаємо всіх, хто бажає поринути у неймовірний світ музичних чарів у супроводі Академічного симфонічного оркестру під керівництвом почесного головного диригента Курта Шміда!

  Програма концерту передбачає виконання різноманітних творів. У всіх присутніх буде прекрасна можливість почути Симфонію №8 сі мінор Франца Шуберта, яка була написана композитором 1822 року й містить дві завершені частини, замість традиційних для класичного циклу 4-х, через що й отримала назву «Незакінчена». Але в цей вечір публіка почує цей твір в іншій інтерпретації – композитор Курт Шмід написав ще дві частини цієї симфонії і тепер твір Симфонія №8 є «Закінченою».  

 • 22
  травня 2021
  , 18:00

  Неймовірна жінка, що пише пісні!

  Травень прийде швидше, аніж ви гадаєте! Уперше на Схід України приїде українська музикантка та продюсерка літературно-музичних проєктів Соломія Чубай.
  Вхід вільний! Реєстрація за посиланням https://bit.ly/2RQUvZ2
  Соломія - авторка мистецького проєкту з симфонічним оркестром «Чубай.Україна.Любов. POETY». Цей концерт у рамках літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс» покажемо на Донеччині та Луганщині!
  Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта» та Shockolad» виступатиме з симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії у Краматорську та Сєвєродонецьку.

 • 14
  травня 2021
  , 18:00

  До Дня Європи – концерт Академічного симфонічного оркестру з програмою творів європейського композитора!

  14 травня 2021 року Луганська обласна філармонія запрошує на цікаву творчу музичну зустріч! Концерт Академічного симфонічного оркестру присвячений 180-річному ювілею відомого композитора Антоніна Дворжака! Програма концерту передбачає виконання творів чеського композитора Антоніна Дворжака. Сєвєродонецькі слухачі будуть насолоджуватися задумливими проникливо ліричними мелодіями відомих композицій, серед яких Симфонічна увертюра «Карнавал»,  симфонічна увертюра «Серед природи», та «Чеська сюїта», які виконають артисти Академічного симфонічного оркестру. За диригентським пультом – Богдан Івахів.

 • 29
  квітня 2021
  , 18:00

  Ансамбль пісні і танцю «Радани» дарує всім весняний концерт!

  29 квітня 2021 року о 18.00 Ансамбль пісні  і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії запрошує всіх шанувальників народного мистецтва на концерт з цікавою програмою «Поруч з вами». Для вас артисти ансамблю підготували не лише весняний настрій, а й яскраве свято, де всі присутні будуть з усмішками дивитися, що відбувається на сцені.

 • 18
  квітня 2021
  , 18:00

  Концерт української музики у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  На численні прохання глядачів, ми ще раз здійснимо неповторну подорож мелодіями відомих представників напряму української класичної музики.  

  18 квітня 2021 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує на чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента – Назара Яцківа (м. Дніпро).  В цей вечір артисти Академічного симфонічного оркестру виконають твори українського композитора Левка Колодуба, а саме: «Українські танці» сюїти № 1-5, та спільний твір Жанни Колодуб та Левка Колодуб – Танцювальні сюїти №1, №2. Під час концерту для кращого сприйняття музики будуть використовуватись світлові ефекти.    

 • 10
  квітня 2021
  , 18:00

  Даруємо драйвовий весняний настрій на концерті гурту «БеZМеЖ»!

  10 квітня 2021 року о 18.00 відбудеться концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії з новою програмою «Подаруй весну!» Гурт «БеZМеЖ» – учасник багатьох всеукраїнських фестивалів,  завжди підтверджують свій професіоналізм участю у різноманітних конкурсах. В цьому році артисти поповнили свою скриньку нагород – у номінації Естрадний вокал, в категорії «Професіонали» Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Перлини Світових Талантів 2021» гурт «БеZМеЖ» став Лауреатом І премії.  В цей вечір на вас чекає неймовірна атмосфера і гарна музика.