0%

Концерти

 • 26
  жовтня 2019
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на розкішний «Вечір оперети»

   

  26 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на чарівний «Вечір оперети». На всіх поціновувачів класичного музичного мистецтва чекає розкішний сумісний концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії та Київського національного академічного театру оперети відбудеться за участі солістів Київського національного академічного театру та диригента – Заслуженої артистки України – Оксани Мадараш /Київ/.

 • 20
  жовтня 2019
  , 11:11

  Казки для дітей з оркестром

  20 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків в захоплюючу подорож у чарівний світ оркестрових звуків. В цей день  всіх шанувальників музичного мистецтва чекає чудова музична казка Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк» у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України Євгена Тутевича. Найвідоміший твір Прокоф’єва для дітей – симфонічна казка «Петя і вовк», написана в 1936 році. З перших днів її виконання казка швидко набула популярності і навіть стала основою для кількох мультфільмів. Зараз «Петя і вовк» залишається в числі творів-«улюбленців» як дорослих, так і дітей. Сергій Прокоф’єв знав, чим захопити маленьких бешкетників, і придумав винахідливий твір, в якому кожен персонаж «говорить» голосом певного музичного інструменту. Казку про Петю і Вовка Прокоф’єв створив на основі відомої казки Шарля Перо про Червону Шапочку.

 • 02
  жовтня 2019
  , 11:17

  З Італії - з любов’ю! Концерт Академічного симфонічного оркестру

  12 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента Джузеппе Монтесано /Італія-Австрія/. Джузеппе Монтесано – відомий диригент міжнародного рівня, професійний музикант, з літа 2018 року є викладачем відділу опери та диригування Віденського літнього музичного фестивалю. Активний наставник молодих диригентів і співаків. Джузеппе Монтесано отримав кілька призів на національних та міжнародних фестивалях та конкурсах як у хоровому, так і в оркестровому диригуванні (серед них: 1-й приз на Міжнародному конкурсі оркестрових диригентів в Граці 2011 року, 1-й приз Міжнародного конкурсу оперних диригентів у Костанті 2016, «Premio dell´istituzione concertistica Magna Grecia» 2017). На даний час Джузеппе Монтесано – головний диригент Віденського Хофбург оркестру. Під керівництвом запрошеного диригента артисти Академічного симфонічного оркестру даруватимуть слухачам твори найвідоміших композиторів світу: Л. Бетховена, Ф. Шуберта та А. Дворжака. У першому відділенні концерту ви почуєте твір Л. Бетховена – Увертюра «Коріолан» була написана у 1807 році для постановки трагедії «Коріолан» австрійського драматурга Генріха Колліна, з яким композитор перебував у дружніх стосунках.

 • 28
  вересня 2019
  , 18:00

  Шедеври класичної музики у виконанні Академічного симфонічного оркестру

  28 вересня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру. Головний сюрприз цього вечора –  запрошений диригент з Австрії Вернер Хакль та солістка Анна Сонг  фортепіано  /Китай-США-Австрія/.

 • 14
  вересня 2019
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на відкриття нового концертного сезону!

  14 вересня 2019 року Луганська обласна філармонія відкриє 76-ий концертний сезон. На слухачів чекає багато приємних сюрпризів та цікава програма, насичена творами українських композиторів.

 • 21
  червня 2019
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр дарує незабутні враження

  21 червня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія) та диригента Луганської обласної філармонії Назара Яцківа. До закриття симфонічного сезону Академічний симфонічний оркестр підготував справжній сюрприз для своїх шанувальників.

 • 30
  травня 2019
  , 18:00

  Концерт «Музика кіно» у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  30 травня 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який подарує глядачам особливу програму. Саме в цей день артисти представлять музику кращого світового кіно під керівництвом диригента Назара Яцківа.

 • 25
  травня 2019
  , 18:00

  Концерт Академічного симфонічного оркестру

   25 травня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру, який подарує всім слухачам незабутній вечір симфонічної музики під керівництвом запрошеного диригента з Бразилії.

 • 18
  травня 2019
  , 18:00

  Музична подорож навколо світу від Луганської обласної філармонії

   18 травня 2019 року До Дня Європи Луганська обласна філармонія підготувала концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента з Австрії Вольфрама Розенбергера.

 • 19
  квітня 2019
  , 18:00

  «JAZZ FUNK» у виконанні гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії

  19 квітня 2019 року о 18.00 відбудеться концерт гурту «БеZМеЖ» – молодого колективу Луганської обласної філармонії.

  Гурт «БеZМеЖ» – учасник багатьох всеукраїнських фестивалів. Виступи артистів гурту закохують в себе глядача вже з перших хвилин, залучаючи в справжній вихор щирих емоцій. Нова програма ансамблю «JAZZ FUNK» включає в себе кращі пісні колективу, які не залишать нікого байдужим. Це голос молодості для сєвєродонецьких меломанів.