0%

Концерти

 • 20
  листопада 2022
  , 19:00

  Музика Вагнера

  Луганська обласна філармонія разом зі Львівським муніципальним хором «Гомін» презентують унікальний концерт, де головна роль відведена гіпнотичній, що зачаровує своєю силою впливу і іноді містичними фрагментами, музиці. Шедеври геніального німецького композитора, котрий пропагував ідею цілісного мистецького витвору у якому би поєднувалися музика, текст, театральна гра та декорації – Ріхарда Ваґнера. Під керівництвом диригента Івана Остаповича Академічний симфонічний оркестр представить публіці оперну музику цього композитора, яка вражає своїм спектром емоцій та особливою величністю.

  За квитками - сюди: https://lviv.kontramarka.ua/uk/vagnergala-76625.html

   

   

 • 05
  листопада 2022
  , 19:00

  Орган та оркестр із циклу історичних концертів

  Запрошуємо 5 листопада поринути у світ гармонії та музичної краси. Луганська обласна філармонія підготувала цікавий концерт, програма якого складається з творів німецького і англійського композитора епохи бароко – Георга Фрідріха Генделя.

  Великий сум, який іноді находить на нас в осінній період, коли так не вистачає сонячних променів, можна розвіяти витонченою та надзвичайно красивою мовою музики. Світло в душі та гарний настрій можуть забезпечити артисти Академічного симфонічного оркестру.

 • 30
  жовтня 2022
  , 17:00

  Музика в храмі

  Луганська обласна філармонія продовжує приймати участь в організації та проведенні благодійних концертів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України та постраждалих від російської агресії!

  30 жовтня запрошуємо на благодійний концерт в рамках проєкту «Музика в храмі», який направлений на підтримку постраждалих дітей внаслідок воєнних дій. Майбутнє нашої нації – це діти, тому маленьким Українцям, дуже потрібна підтримка.

 • 26
  жовтня 2022
  , 19:00

  Дует кларнету та органу

  26 жовтня запрошуємо всіх бажаючих послухати чарівне звучання світової класики. Велична міць органу з кларнетом. Неординарний  концерт від двох музикантів-віртуозів: Світлани Позднишевої /орган/ та Владислава Бородія /кларнет/. Особливість концерту в тому, що публіка насолодитися не лише органною музикою. Король інструментів  звучатиме разом з кларнетом. Концерт обіцяє бути дуже цікавим, а програма – насичена шедеврами різних композиторів світу, зокрема творами Й. Баха та Дж. Верді.

 • 23
  жовтня 2022
  , 19:03

  Бібік.Безбородько.Остапович

  23 жовтня запрошуємо прихильників музичного мистецтва на симфонічний концерт трьох композиторів – Валентина Бібіка, Олега Безбородько та Івана Остаповича.

  Українські митці, які народилися в минулому столітті, але кожен з них презентує свою генерацію. Сучасники виходять за рамки, в які десятиріччями була оформлена класична музика і представляють публіці вдосконалене мистецтво.

 • 22
  жовтня 2022
  , 17:00

  Брас-квінтет Луганської обласної філармонії

  22 жовтня колектив Луганської обласної філармонії буде дивувати публіку вишуканими музичними родзинками. В цей вечір Брас-ансамбль презентує твори американських композиторів.

  Яскраві неординарні композиції Еріка Івейзена, Семюеля Барбера, Майкла Кеймена та інших митців лунатимуть у виконанні артистів.  

  Найкращий спосіб стабілізувати свій емоційний стан та отримати порцію гарного настрою – відвідати концерт у Львівському органному залі.

 • 11
  жовтня 2022
  , 19:00

  Маленький принц

  11 жовтня запрошуємо маленьких глядачів,  а також батьків на цікавий концерт – літературно-музичний твір по мотивам казки «Маленький принц».

  Легендарна історія маленького мандрівника оживе під чарівну музику у виконанні Артистів Академічного симфонічного оркестру. Казка доповниться яскравим відео-ілюстраціями на екрані. Завдяки музикантам та диригенту Любомиру Ліщуку ви зможете здійснити фантастичну подорож у музичну країну, де зможете опинитися поряд з головними героями цієї дуже захоплюючої розповіді Антуана де Сент Екзюпері. «Маленький Принц» назавжди залишиться у вашому серці.

 • 02
  жовтня 2022
  , 18:00

  Концерт-присвята бійцям ЗСУ та Тероборони

  У непрості часи, коли кожного дня український народ бореться проти російських загарбників, допомагають нам сміливі бійці Збройних сил України. Саме завдяки тим, хто боронить кордони нашої країни, ми можемо проводити творчі зустрічі та насолоджуватися музикою.

   

  2 жовтня запрошуємо на концерт-присвяту воїнам Збройних  сил України та бійцям територіальної оборони, який відбудеться у Гарнізонному Храмі Святих Апостолів Петра і Павла.

   

  Благодійний концерт буде насичений українськими творами.

 • 30
  вересня 2022
  , 19:00

  Вокальна програма Українське інтерМеццо

  30 вересня о 19.00 на львів'ян чекає неймовірна подія! Всесвітньовідома меццо-сопрано Зоряна Кушплер у супроводі Академічного симфонічного оркестру дивуватиме публіку своїми розкішними виступами.  Дириґент Іван Остапович.

 • 28
  вересня 2022
  , 19:00

  Симфонічне шоу Пер Гюнт

  28 вересня, чекаємо вас у Львівському органному залі на круте симфонічне шоу!

  Музика Едварда Гріга до драми "Пер Гюнт" відома на весь світ. Пропонуємо нове прочитання класичного твору у виконанні Академічного симфонічного оркестру, доповнене приголомшливою анімацією. Музичний проєкт ідеально підходить для знайомства дітей із чарівним світом музики. Класичні шедеври виконає Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента Івана Остаповича!

  Симфонічне відео-шоу "Пер Гюнт" занурить ваших дітей у глибокий та чарівний світ класичної музики. Дивовижні, веселі та яскраві казкові персонажі зроблять зустріч із класикою легкою та незабутньою. Встигніть придбати квитки https://lviv.kontramarka.ua/.../per-gunt-simfonicne...