0%

Концерти

 • 21
  червня 2022
  , 19:00

  Концерт Луганської обласної філармонії у Львові

  Запрошуємо послухати музику американських композиторів Брюса Бротона та Джорджа Гершвіна у стінах Львівського органного залу. Концерт відбудеться 21 червня о 19.00

 • 20
  червня 2022
  , 15:48

  Феєричні твори від Луганської обласної філармонії

  Луганська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих на концерт Академічного симфонічного оркестру, який відбудеться 28 червня 2022 о 19.00. Для поціновувачів класичного мистецтва прозвучить Перша українська симфонія, диригент - Іван Остапович

 • 26
  лютого 2022
  , 18:00

  Запрошуємо на концерт гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії

  26 лютого 2022 року естрадний гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії запрошує на концерт присвячений пам’яті Володимира Висоцького!

  Програма концерту гурту «БеZМеЖ»  включає в себе кращі пісні Володимира Висоцького, які зазвучать в іншій інтерпретації, з новим аранжуванням. Колектив «БеZМеЖ» зіграє концерт присвячений артисту, чий талант вже декілька десятиліть не втрачає любов шанувальників. У затишній концертній залі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва музиканти згадають дивовижну та непересічну особистість – Володимира Висоцького.

 • 19
  лютого 2022
  , 18:00

  Українські віртуози у концерті Академічного симфонічного оркестру

  19 лютого 2022 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента Назара Яцківа. У концертній залі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв відбудеться творча зустріч із солістами: Заслуженим діячом мистецтв України – Олександром Козаренко зі Львова та Заслуженим артистом України Ігорем Шаповаловим.

 • 13
  лютого 2022
  , 11:00

  Цікавинка для дітей: концерт «Мульт-музика»!

  13 лютого 2022 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків на чудовий концерт «Мульт-музика». Для найменших слухачів артисти підготували цікаве дійство.

 • 12
  лютого 2022
  , 18:00

  Вечір танго для сєвєродонецької публіки!

  12 лютого 2022 року Луганська обласна філармонія запрошує всіх зануритися у світ яскравої та пристрасної музики у виконанні Ансамблю пісні і танцю «Радани»! На вас чекає неймовірний Вечір танго!

 • 05
  лютого 2022
  , 18:00

  Запрошуємо в гості до Академічного симфонічного оркестру!

  05 лютого 2022 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру, який подарує слухачам незабутній вечір чарівної музики під керівництвом диригента Богдана Івахіва.

 • 29
  січня 2022
  , 18:00

  Сольний концерт Олени Босенко «Життя та кохання Жінки»

  29 січня 2022 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників музичного мистецтва на чарівний концерт солістки Олени Босенко! В програмі концерту прозвучить вокальна лірика одного з відомих німецьких композиторів-романтиків – Роберта Шумана, які не так часто виконуються сьогодні у концертних залах. Справжня перлина вокальної творчості композитора – цикл «Життя та кохання Жінки» у виконанні Олени Босенко приємно вразить всіх слухачів.  

 • 22
  січня 2022
  , 18:00

  «Шедеври оркестрової музики» від Академічного симфонічного оркестру!

  Запрошуємо всіх сєвєродончан та гостей міста доторкнутися то таємничого світу класики та насолодитися майстерним виконанням симфонічних творів!

  22 січня 2022 року під час концерту Академічного симфонічного оркестру всі бажаючі матимуть можливість ближче познайомитися з творами італійського композитора, автора декількох десятків опер Джоаккіно Россіні,  який зумів вдихнути нове життя в традиційні для Італії види опери. Під керівництвом запрошеного диригента з Дніпра Назара Яцківа артисти оркестру виконають увертюру до опери «Севільський цирульник» Дж. Россіні, - у її оригінальних мелодіях можна бути почути музичні портрети головних героїв опери.

 • 16
  січня 2022
  , 11:00

  Знайомимо юних слухачів з симфонічним оркестром!

  Луганська обласна філармонія запрошує малечу на цікавий концерт «Путівник по оркестру», який відбудеться 16 січня об 11.00! Це музичний твір для симфонічного оркестру Бенджаміна Бріттена, був написаний в 1946 році. Композиція є однією з найвідоміших творів британського композитора, та одним з трьох широко використовуваних творів для ознайомлення дітей з інструментами симфонічного оркестру поряд із «Карнавалом тварин» Каміля Сен-Санса і казкою «Петя і Вовк» Сергія Прокоф’єва.

  Впродовж цього концерту маленькі слухачі пригадають, які групи музичних інструментів їм вже знайомі. Також дітлахи дізнаються які музичні інструменти часто об’єднують у групи задля більш яскравого забарвлення,  що входить до ударної групи, які інструменти називають струнними, і як виглядають дерев’яні та мідні духові. Спочатку публіка почує, як звучить весь оркестр, а потім музиканти продемонструють почергово окремі групи — дерев’яних, мідних, струнних і ударних інструментів.