0%

Концерти

 • 24
  листопада 2019
  , 15:20

  Академічний симфонічний оркестр зіграє концерт під керівництвом відомого диригента з Мексики

  У неділю, 24 листопада 2019 року на сєвєродонецьких любителів музики чекає приємний сюрприз. Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участю запрошених артистів. У концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва в одному концерті зійдуться два відомих класичних музиканта – диригент Адольфо Алєхо /Мексика/ та солістка з Австрії Анна Туркаль (віолончель). Цінителям класичної музики артисти запропонують прослухати твори відомих композиторів. Під керівництвом запрошеного диригента Адольфо Алєхо (Мексика) Академічний симфонічний оркестр виконає концертну програму, яка складається з творів, натхненних поезією природи, краси та найщиріших почуттів. 

 • 17
  листопада 2019
  , 11:00

  «Лускунчик» - казка для дітей з оркестром!

  17 листопада 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на літературно-музичну казку «Лускунчик». Прекрасна, добра казка Е. Гофмана «Лускунчик» оживає під музику відомого композитора Петра Чайковського. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України – Євгена Тутевича представляє унікальну концертну програму для дітей: казка «Лускунчик» у супроводі музичної класики.

 • 16
  листопада 2019
  , 18:00

  «Відчуй свободу ритму» - запрошуємо на сольний концерт гурту «БеZМеЖ»

   16 листопада 2019 року естрадний гурт «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії запрошує на сольний концерт з новою програмою «Відчуй свободу ритму»! Музика пов’язана з нашим життям невід’ємно - вона керує нашим настроєм і емоціями, задає хвилю, яка несе нас вперед. А ви вже спіймали свій ритм? Якою би не була відповідь, Вам в будь-якому випадку буде цікаво зазирнути на концерт естрадного гурту «БеZМеЖ». Учасники гурту обіцяють багато сюрпризів – у вас буде можливість почути відомі пісні у майстерному виконанні вокалістів гурту: «Моя ніч», «Це зі мною», «Жива», «Вірила», «Пісня сміливих дівчат» та багато інших композицій, насичених джазовими нотами, мелодійним звучанням гітари та неперевершеним вокалом. Також концерт не обійдеться і без музичних подарунків – артисти гурту заспівають багато авторських пісень.

 • 08
  листопада 2019
  , 18:00

  «Шлях до свободи» - проект «Сестер ТЕЛЬНЮК» у супроводі Академічного симфонічного оркестру

  08 листопада 2019 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників класичного мистецтва на концерт  Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Назара Яцківа за участю відомого українського вокального дуету «Сестри Тельнюк». Ви побачите один з масштабніших проектів заслужених артисток України – проникливий поетично-музичний концерт «Тельнюк: ШЛЯХ ДО СВОБОДИ» - сценічне дійство, створене на основі пісень «Сестер Тельнюк» та текстів з книжки «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву».

 • 02
  листопада 2019
  , 18:00

  «Співуча краса на осінні жнива» Запрошуємо на сольний концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії!

  2 листопада 2019 року о 18.00 ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії запрошує всіх шанувальників народного мистецтва на сольний концерт з новою програмою «Співуча краса на осінні жнива»! Ансамбль пісні і танцю «Радани» представить глядачам унікальний альянс музики, енергії та артистизму. Яскраві і виразні рухи, чудові фольклорні пісні, блискавичні костюми – абсолютно унікальні враження гарантовані вам після відвідування концерту, насиченого приємними сюрпризами та музичними подарунками.

 • 26
  жовтня 2019
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на розкішний «Вечір оперети»

   

  26 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на чарівний «Вечір оперети». На всіх поціновувачів класичного музичного мистецтва чекає розкішний сумісний концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії та Київського національного академічного театру оперети відбудеться за участі солістів Київського національного академічного театру та диригента – Заслуженої артистки України – Оксани Мадараш /Київ/.

 • 20
  жовтня 2019
  , 11:11

  Казки для дітей з оркестром

  20 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує дітей та їх батьків в захоплюючу подорож у чарівний світ оркестрових звуків. В цей день  всіх шанувальників музичного мистецтва чекає чудова музична казка Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк» у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента – Заслуженого діяча мистецтв України Євгена Тутевича. Найвідоміший твір Прокоф’єва для дітей – симфонічна казка «Петя і вовк», написана в 1936 році. З перших днів її виконання казка швидко набула популярності і навіть стала основою для кількох мультфільмів. Зараз «Петя і вовк» залишається в числі творів-«улюбленців» як дорослих, так і дітей. Сергій Прокоф’єв знав, чим захопити маленьких бешкетників, і придумав винахідливий твір, в якому кожен персонаж «говорить» голосом певного музичного інструменту. Казку про Петю і Вовка Прокоф’єв створив на основі відомої казки Шарля Перо про Червону Шапочку.

 • 02
  жовтня 2019
  , 11:17

  З Італії - з любов’ю! Концерт Академічного симфонічного оркестру

  12 жовтня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру за участі запрошеного диригента Джузеппе Монтесано /Італія-Австрія/. Джузеппе Монтесано – відомий диригент міжнародного рівня, професійний музикант, з літа 2018 року є викладачем відділу опери та диригування Віденського літнього музичного фестивалю. Активний наставник молодих диригентів і співаків. Джузеппе Монтесано отримав кілька призів на національних та міжнародних фестивалях та конкурсах як у хоровому, так і в оркестровому диригуванні (серед них: 1-й приз на Міжнародному конкурсі оркестрових диригентів в Граці 2011 року, 1-й приз Міжнародного конкурсу оперних диригентів у Костанті 2016, «Premio dell´istituzione concertistica Magna Grecia» 2017). На даний час Джузеппе Монтесано – головний диригент Віденського Хофбург оркестру. Під керівництвом запрошеного диригента артисти Академічного симфонічного оркестру даруватимуть слухачам твори найвідоміших композиторів світу: Л. Бетховена, Ф. Шуберта та А. Дворжака. У першому відділенні концерту ви почуєте твір Л. Бетховена – Увертюра «Коріолан» була написана у 1807 році для постановки трагедії «Коріолан» австрійського драматурга Генріха Колліна, з яким композитор перебував у дружніх стосунках.

 • 28
  вересня 2019
  , 18:00

  Шедеври класичної музики у виконанні Академічного симфонічного оркестру

  28 вересня 2019 року Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру. Головний сюрприз цього вечора –  запрошений диригент з Австрії Вернер Хакль та солістка Анна Сонг  фортепіано  /Китай-США-Австрія/.

 • 14
  вересня 2019
  , 18:00

  Луганська обласна філармонія запрошує на відкриття нового концертного сезону!

  14 вересня 2019 року Луганська обласна філармонія відкриє 76-ий концертний сезон. На слухачів чекає багато приємних сюрпризів та цікава програма, насичена творами українських композиторів.