0%

Концерти

 • 24
  жовтня 2023
  , 19:00

  Симфонічний концерт з виконанням музики Едварда Гріга

  Музика Едварда Гріга до драми «Пер Гюнт» відома на весь світ. Нове прочитання класичного твору у виконанні Академічного симфонічного оркестру вражає.

 • 21
  жовтня 2023
  , 19:00

  «Підігряни». Вербицький.

  Пропонуємо зануритися у музику, сповнену чарів та кохання Михайла Вербицького. Послухати мелодії з легендарної п’єси «Підігряни» автора Національного Гімну України Михайла Вербицького можна буде, відвідавши концерт, який відбудеться 21 жовтня о 19.00 у Львівському органному залі.

 • 14
  жовтня 2023
  , 19:00

  Симфонічний вечір з Луганської обласною філармонією!

  14 жовтня запрошуємо прихильників музичного мистецтва на симфонічний концерт двох композиторів – Олександра Канерштейна та Івана Остаповича.

 • 06
  жовтня 2023
  , 19:00

  Воробкевич. Опера "Ольга"

  Бажаєте послухати стародавню музику, написану у ХІХ столітті? Тоді запрошуємо Вас 6 жовтня о 19.00 на концерт, де Академічний симфонічний оркестр виконає музику Сидора Воробкевича до співогри «Ольга».

  «Концерт-розвідка» відкриває завісу історії української музики, яка включає важливі етапи розвитку національної музичної культури. Українська музика епохи Галичини розкриває дивовижний світ гармонії людини і навколишнього середовища, знайомить з історією українського народу, його побутом і національними традиціями, думами та почуттями, котрі розкриваються у неповторній музично-поетичній творчості, її різноманітних жанрах і стилях.

 • 30
  вересня 2023
  , 19:00

  Ювілейний концерт - 80 років філармонії

  30 вересня відбудеться непересічна подія у мистецькому житті Львова. Для львів’ян та гостей міста Академічний симфонічний оркестр презентують святковий концерт з нагоди 80-річчя Луганської обласної філармонії.

  До ювілейного творчого вечора колектив підготували програму, побудовану на найяскравіших композиціях зі свого багаторічного репертуару. Всю велич мистецтва у музиці всі присутні зможуть відчути на святковому концерті Академічного симфонічного оркестру, дириґувати яким будуть Іван Остапович та Назар Яцків.

 • 21
  вересня 2023
  , 19:00

  Джаз в Органному

  21 вересня Луганська обласна філармонія запрошує всіх шанувальників музичного мистецтва на чарівний джазовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Любомира Ліщука!

  Меломани, які прийдуть на концерт, відчують атмосферу джазових ритмів минулого століття, адже звучатимуть композиції, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою.

 • 17
  вересня 2023
  , 19:00

  Шедеври класичної музики у виконанні Академічного симфонічного оркестру

  17 вересня артисти чекають на відвідувачів, щоб подарувати 60 приємних хвилин неймовірної музики. Оркестр Луганської обласної філармонії представить публіці твори австрійського композитора Густава Малера.

 • 06
  вересня 2023
  , 19:00

  Блискуча класика від Академічного симфонічного оркестру

  06 вересня Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Івана Остаповича.

  У програмі «Блискуча класика» прозвучать твори відомих композиторів за участю артистів оркестру. Вальси, марші, угорські польки Ж. Бізе, Й. Штрауса – сумні, елегічні, святкові та таємничі. А твори українського композитора Мирослава Скорика «Іспанський танець» та найвідоміша «Мелодія» вражатимуть неймовірною магічністю та чуттєвістю.

 • 31
  серпня 2023
  , 19:00

  Історичний симфонічний концерт

  Не має значення, професійний Ви музикант чи аматор, маєте якесь відношення до мистецтва чи ні, відвідати цей концерт обов’язково треба. Симфонічний вечір 31 серпня познайомить вас з двома українськими композиторами, чия творчість є досі невідомою широкому загалу.

 • 19
  серпня 2023
  , 19:00

  19 серпня чекаємо вас у Львівському органному залі на яскравий концерт!

  Музика Едварда Гріга до драми «Пер Гюнт» відома на весь світ. Нове прочитання класичного твору у виконанні Академічного симфонічного оркестру вражає. Музичний проєкт ідеально підходить для першого знайомства із чарівним світом музики. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента Івана Остаповича занурить вас у казкову атмосферу.