0%

Концерти

 • 15
  червня 2023
  , 19:00

  Реквієм у виконанні Академічного симфонічного оркестру

  Готуємо для вас ще одну цікаву творчу зустріч! 15 червня запрошуємо на концерт, програма якого передбачає виконання музики Луїджі Керубіні. Його твори в ХІХ сторіччі мали привабливу силу. У Львівському органному залі представлять Реквієм видатного оперного композитора, який відрізняється компактністю і виконується на одному диханні.

 • 04
  червня 2023
  , 18:00

  90-річчя з дня встановлення органу

  Чекали на щось несподіване? Ми так і знали! Тому приготували для вас дещо приголомшливе. Урочистий концерт до ювілею – 90 років з дня встановлення органу святкує Львівський органний зал. Пропонуємо і вам відвідати цей святковий захід з нагоди відзначення ювілейної дати. 4 червня запрошуємо вас на унікальний концерт, впродовж якого ви відчуєте потужне і неповторне звучання одного з найбільших органів в Україні.

 • 03
  червня 2023
  , 18:00

  Ювілейний концерт

  Чекали на щось несподіване? Ми так і знали! Тому приготували для вас дещо приголомшливе. Урочистий концерт до ювілею – 90 років з дня встановлення органу святкує Львівський органний зал. Пропонуємо і вам відвідати цей святковий захід з нагоди відзначення ювілейної дати. 3 та 4 червня запрошуємо вас на унікальні концерти, впродовж яких ви відчуєте потужне і неповторне звучання одного з найбільшого органу в Україні.

 • 13
  травня 2023
  , 19:00

  Закохуємося в українську класику!

  Пропонуємо разом з нами здійснимо неповторну подорож мелодіями представника напряму української класичної музики. 13 травня запрошуємо на концерт Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Івана Остаповича з виконанням масштабного, значного твору, повного контрастів.

 • 10
  травня 2023
  , 19:00

  Концерт 8 тромбонів

  10 травня у Львові на всіх цінителів музичного мистецтва чекає цікава зустріч! Запрошуємо на концерт артистів Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, де глядачі зможуть насолодитися прекрасною музикою рідкісного ансамблю. Одночасно вісім тромбонів виконуватимуть світові шедеври Л. Бетховена, Д. Буржуа, Е. Івейзена, Г. Джейкоба.

 • 06
  травня 2023
  , 19:00

  Захоплюючий концерт симфонічного оркестру!

  УВАГА! 6 травня 2023 року запрошуємо на концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії з оригінальною програмою. Артисти разом зі слухачами будуть подорожувати, представляти різнопланову музику Сезара Франка і Джорджа Гершвіна.

  Історія світової музичної культури знає багато композиторів, які своєю творчістю внесли вагомий вклад в розвиток цього виду мистецтва. Одним з таких новаторів був американський автор Джордж Гершвін. У творі, який звучатиме в цей вечір,  він поєднав симфонічну музику і блюз, тим самим створив свого роду чудо. «Блакитна рапсодія» - видатний твір, який став  революційним гаслом, підхопленим композиторами по всьому світу.

 • 30
  квітня 2023
  , 19:00

  Угорські танці у виконанні симфонічного оркестру!

  Запрошуємо на цікавий і неординарний концерт з легендарного циклу Йоганнеса Брамса «Угорські танці» в оркестровому звучанні, який відбудеться 30 квітня 2023 року у Львівському органному залі.  

 • 28
  квітня 2023
  , 19:00

  Чудова музика Михайла Вербицького для львівської публіки!

  Пропонуємо зануритися у музику, сповнену чарів та кохання Михайла Вербицького. Послухати мелодії з легендарної п’єси «Підігряни» автора Національного Гімну України Михайла Вербицького можна буде, відвідавши концерт, який відбудеться 28 квітня у Львівському органному залі.

 • 21
  квітня 2023
  , 19:00

  Меланхолія. Симфонічний концерт

  Чи чули ви про таких композиторів як Ян Сібеліус та Френк Брідж? А яку музику вони створювали? Пропонуємо тим, хто ще не знайомий з цими авторами, відвідати концерт Академічного симфонічного оркестру під дириґуванням Івана Остаповича, який відбудеться 21 квітня у Львівському органному залі.

 • 11
  квітня 2023
  , 19:30

  Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

  11 квітня Академічний симфонічний оркестр спільно з Заслуженою академічною капелою України «Трембіта» презентує духовно-мистецьку програму на підтримку ЗСУ з виконанням ораторії українського композитора Олександра Козаренка «Страсті Господа Бога нашого Ісуса Христа».