0%

75 років філармонії. Святковий ювілейний концерт

28
вересня 2018
, 18:00

28 вересня 2018 року о 18.00 – непересічна подія у мистецькому житті Сєвєродонецька. Для сєвєродончан та гостей міста колективи філармонії презентують святковий концерт з нагоди 75-річчя Луганської обласної філармонії.

До ювілейного творчого вечора колективи підготували програму, побудовану на найяскравіших пісенних, музичних і танцювальних композиціях зі свого багаторічного репертуару. Всю велич мистецтва у музиці всі присутні зможуть відчути на святковому концерті, програму якого складуть кращі твори із діючого репертуару колективів філармонії. На всіх присутніх чекає добірка найкращих вокальних, інструментальних творів та хореографічних постановок.

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії продемонструє віртуозну гру та виконавські можливості музичних інструментів, подарує слухачам неймовірну музику – класичні твори українських композиторів, та найвідоміших композиторів світу.

Естрадний ансамбль пісні і танцю «БеZМеЖ» вразять оригінальним виконанням відомих та авторських пісень, інструментальними творами та подарують неймовірні відчуття, естетичну насолоду і позитивні емоції.

Ансамбль пісні і танцю «Радани» заспіває зворушливі народні пісні, які торкнуться найглибших струн душі кожного, хто прийде на ювілейний концерт. А ще шанувальники цього колективу мають неодмінно побачити своїх улюбленців у яскравих костюмах.

Не пропустіть! 28 вересня 2018 року о 18.00 колективи Луганської обласної філармонії запрошують на святковий концерт, присвячений 75-річчю філармонії.