0%
  • Головна
  • Концерти

Блискуча класика - неперевершені твори для шанувальників музичного мистецтва

26
травня 2024
, 19:00

Як давно ви слухали яскраві твори, які надихають, зцілюють і допомагають відновити сили? Пропонуємо разом з нами здійснити подорож легкими та чарівними шедеврами! Академічний симфонічний оркестр під керівництвом диригента Івана Остаповича запрошує на концерт Блискучої класики.

Угорські танці Йоганнеса Брамса, вальси Йоганна Штрауса, польки Жоржа Бізе - святкова і таємнича, неймовірно магічна та чуттєва класика чекає на Вас. В цей феєричний вечір Ви матимете змогу не тільки почути неповторну гру оркестру, а й почути всесвітньовідомі арії та дуети у виконанні неперевершених солісток Галини Гончарової та Анастасії Кулініч.

Сповнена почуттями, фантазіями та емоціями мова музичних інструментів у поєднанні з класичними творами створюватимуть чарівну атмосферу у Львівському органному залі! Тож обіцяємо Вам незабутні враження та музичну насолоду і чекаємо 26 травня о 19.00 до нас у гості! Квитки ще є, але радимо вам завчасно забронювати місця: https://lviv.kontramarka.ua/uk/bliskuca-klasika-simfonicnij-koncert-82856.html