0%

Даруємо драйвовий весняний настрій на концерті гурту «БеZМеЖ»!

10 квітня 2021 року о 18.00 відбудеться концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії з новою програмою «Подаруй весну!» Гурт «БеZМеЖ» – учасник багатьох всеукраїнських фестивалів,  завжди підтверджують свій професіоналізм участю у різноманітних конкурсах. В цьому році артисти поповнили свою скриньку нагород – у номінації Естрадний вокал, в категорії «Професіонали» Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Перлини Світових Талантів 2021» гурт «БеZМеЖ» став Лауреатом І премії.  В цей вечір на вас чекає неймовірна атмосфера і гарна музика.

Оригінальне вокальне виконання, густа концентрація звуку, гармонійність і висока майстерність гітарних соло гарантована у концертній програмі гурту «БеZМеЖ». Глядачі почують відомі пісні у виконанні вокалістів: «Відчуй», «Кобра», «Pelligrosso», «Umbrella», «Весна» та багато інших пісень, насичених джазовими нотами та неперевершеним вокалом. Не відмовляйте собі в задоволенні посмакувати звучанням знайомих і улюблених композицій. Порадуйте серце першокласним аранжуванням і гармонійними комбінаціями голосу виконавця і музики.

Яскраві, музичні композиції, вокальні та інструментальні номери приготував для вас гурт «БеZМеЖ»! Артисти чекають на зустріч з улюбленими глядачами  10 квітня 2021 року о 18.00 у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Краще музики може бути тільки жива музика. Відчуйте звучання хітів кожною клітинкою душі!

Художній керівник – Олена Нежибовська

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
06.04.2021 по 10.04.2021 з 12.00 до 17.00

Ціна квитків – 60 грн.
Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55

У зв’язку з карантинними заходами та дозволеною до продажу обмеженою кількістю місць у концертній залі, ціна квитків незалежно від ряду єдина – 60 грн.