0%

Концерт до Дня народження Баха

31
березня 2024
, 19:00

Хочете дізнатися, що на Вас чекає 31 березня?  Неповторна подорож мелодіями відомого представника напряму класичної музики. Концерт на честь 339-ї річниці з дня народження Йоганна Себастьяна Баха. Музика генія бароко звучатиме цього вечора у виконанні органістки Світлани Позднишевої, хору «Гомін» та Академічного симфонічного оркестру під батутою Івана Остаповича.

Вже кілька століть поспіль музика видатного німецького композитора не втрачає актуальності і збирає повну залу слухачів. Бо екскурс мелодіями Йоганна Баха неможливо пропустити. Музичні перлини композитора на органі у супроводі Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Івана Остаповича звучатимуть 31 березня 2023 року.

Кожного разу концерти філармонії дарують відчуття духовного очищення та заспокоєння. Запрошуємо послухати шедеври Баха, в яких гармонійно поєднуються різні почуття. Святкуємо День народження Йоганна Баха з Академічним симфонічним оркестром і органом. Поспішайте придбати квитки: https://lviv.kontramarka.ua/uk/mesa-sol-minor-den-narodzenna-baha-89713.html