ЛИСТОПАД ТАЛАНТІВ у Луганській обласній філармонії!

листопада 2021

26 листопада 2021 року о 18.00 Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Богдана Івахіва.

У програмі прозвучать твори відомих композиторів за участю артистів оркестру. Кларнет, віолончель, скрипка, флейта, гобой вражатимуть вас своїм неймовірним та майстерним соло.

В цей феєричний музичний вечір Ви матимете змогу почути неповторну гру артистів оркестру. Програма, наповнена почуттями, фантазіями та емоціями. Мова музичних інструментів у поєднанні з класичними творами створюватимуть чарівну атмосферу.

Обіцяємо Вам незабутні враження та музичну насолоду від професійної і натхненної  гри талановитих артистів Академічного симфонічного оркестру 26 листопада 2021 року о 18.00 та чекаємо на Вас у концертній залі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Приходьте отримати найяскравіші враження та почути неповторну класичну музику, сповнену витонченості та любові.

У програмі:

Д. Россіні – Інтродукція, тема та варіації /кларнет/

К. Вебер – Концертіно /кларнет/

М. Брух – Аве Марія /віолончель/

Г. Форе – Елегія /віолончель/

А. Дворжак – Романс /скрипка/

О. Горделі –  Концертіно /флейта/

А. Вівальді  - Концерт для гобоя з оркестром /гобой/

Диригент – Богдан Івахів

Лектор-музикознавець: Тетяна Пліс

Солісти:

Денис Блудов /кларнет/
Дмитро Переясловець /кларнет/

Тетяна Плескач /віолончель/
Надія Скоморох /віолончель/
Аліна Бернацька /скрипка/

Мілена Заїка /флейта/

Лілія Афанасенко /гобой/

НАГАДУЄМО, що у зв’язку з введенням «червоної зони» вхід для глядачів, які придбали квитки до філармонії дозволений тільки за НАЯВНОСТІ:

• документа, що підтверджує негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до заходу;
  • документа, що підтверджує отримання однієї або двох доз вакцини від COVID-19;
  • документа, що підтверджує проведення експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведений не більше як за 72 години до заходу.

Відвідувачі, які не підтверджують наявність вищезазначених документів, до зали не допускаються.

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
23.11.2021 по 26.11.2021 з 12.00 до 18.30
Ціна квитків – 100 грн.