0%

LOVE STORY

13
лютого 2023
, 17:30

13 лютого 2023 року Луганська обласна філармонія разом з командою «BIGSHOW Agency»  запрошує всіх зануритися у світ яскравої та пристрасної музики у виконанні Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Любомира Ліщука! На вас чекає неймовірний концерт!

Напередодні найромантичнішого свята  Дня закоханих енергійні артисти оркестру планують здивувати публіку. Традиційно віртуозний симфонічний оркестр буде тішити ваш слух мелодійними та чуттєвими хітами світової музики з репертуару Scorpions, Lara Fabian, Sting. Celine Dion, Andrea Bocelli, Lana Del Rey, а також саундтреками з дивовижних кінофільмів: «Титанік», «Ромео і Джульєтта», «Мулен Руж», «Запах жінки», «Ла Ла Ленд».

Отже, для всіх закоханих України обіцяємо незабутні враження, приємні сюрпризи та музичну насолоду від професійних та натхненних виступів талановитих музикантів. Колектив Академічного симфонічного оркестру та «BIGSHOW Agency»  продемонструє справжню музичну красу. Чекаємо на Вас 13 лютого 2023 року у Львівській опері. Щоб не пропустити це неймовірне дійство, завчасно придбайте квитки https://lviv.kontramarka.ua/uk/love-story-simfosou-78783.html.