А чи замислювалися Ви, як звучить сучасна симфонія, створена молодим українським композитором тут і зараз? Як не чули, як створюється нова симфонічна музика в наш час, то пропонуємо ближче познайомитися з творчістю молодого амбіціозного композитора Сергія Леонтьєва.
18 жовтня у Львівському органному залі відбудеться особлива музична подія – прем’єра Симфонії Сергія Леонтьєва у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії.
Сергій Леонтьєв – амбітний та яскравий композитор, кандидат мистецтвознавства. Лауреат премії імені Л. М. Ревуцького (2019), член the Society of Composers and Lyricists (США, 2024), American Society of Music Arrangers and Composers (США, 2025), Національної спілки композиторів України (2017) та Асоціації електроакустичної музики України (2016). Тепер його нова Симфонія пролунає у Львові – це унікальна нагода стати свідком творення сучасної музичної історії.
Не пропустіть шанс відчути, як народжується нова українська симфонічна традиція!
Квитки вже є в наявності в касі Львівського органного залу або онлайн за посиланням: https://lviv.kontramarka.ua/uk/nova-simfonicna-muzika-109434.html