0%

Реквієм у виконанні Академічного симфонічного оркестру

15
червня 2023
, 19:00

Готуємо для вас ще одну цікаву творчу зустріч! 15 червня запрошуємо на концерт, програма якого передбачає виконання музики Луїджі Керубіні. Його твори в ХІХ сторіччі мали привабливу силу. У Львівському органному залі представлять Реквієм видатного оперного композитора, який відрізняється компактністю і виконується на одному диханні.

Величний твір Луїджі Керубіні створив у 1816 році. Реквієм написаний для мішаного хору та оркестру. Масштабний світовий шедевр звучатиме в цей вечір у супроводі Академічного симфонічного оркестру, а вокальну партію виконуватимуть запрошені гості – Архієрейський камерний хор «Оранта» Кафедрального собору Святої Трійці з міста Луцька.

Тож не пропустіть, під керівництвом диригента Івана Остаповича Академічний симфонічний оркестр спільно з хором Кафедрального собору Луцька представить публіці музику італійського композитора, яка вражає своїм спектром емоцій та особливою величністю. Квитки уже відкриті до продажу за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/rekviem-kerubini-80178.html