0%

Реквієм! Вольфганг Амадей Моцарт.

21
квітня 2024
, 19:00

З латині слово «реквієм» перекладається як «спокій». Цей урочистий, сумний та водночас піднесений твір В.А. Моцарта виконає Академічний симфонічний оркестр у супроводі Львівського муніципального хору «Гомін» під керівництвом дириґента Вадима Яценко.

Реквієм відноситься до жанру релігійної музики і спочатку був частиною заупокійної меси. Однак згодом реквієми втратили свою церемоніальну складову та перетворилися на концертний твір. Одне з найвидатніших творінь музичного генія просякнуте глибокими мелодіями, які чіпляють частинки душі кожного і нікого не залишають байдужим. Композитор з незвичайною пластичністю передає емоційну виразність змісту. Під час виконання «Реквієму» глядачі побачать уявні картини печалі і жалоби людини, які чергуються з хоровими партіями, що символізують голос Божий.

21 квітня величний твір Вольфганга Амадея Моцарта прозвучить у Львівському органному залі. Планувати зустріч з оркестром можна вже зараз і придбати квитки завчасно за посиланням: https://lviv.kontramarka.ua/uk/mocart-rekviem-88815.html