0%

Симфонічна музика Брамса

24
лютого 2024
, 19:00

24 лютого – дата, яку жоден українець не забуде ніколи. Рівно 2 роки від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. В цей день у Львівському органному залі лунатиме особлива музика.

Академічний симфонічний оркестр представить публіці «Трагічну увертюру» Йоганнеса Брамса – твір, пронизаний болем, тривожністю, стурбованістю. Трагічна увертюра справляє на слухача сильне емоційне враження. Окрім цього твору в цей вечір звучатиме ще один шедевр композитора – Симфонія №2, головна партія якої випромінює світло і радість, наче дарує усмішку прекрасної природи. Твір, в якому відчувається свобода, надія, а ритм ходи, який присутній в усіх частинах симфонії символізує впевнений рух України до свободи і незалежності!

Цікаво, що Брамс шукав і знаходив опору в класичних традиціях, які відіграли неабияку роль в його творчості, а незламні українці знаходять в класичній музиці зцілення душі, отримують сили для відновлення. З вірою в найкраще, з неймовірною єдністю, стійкістю та войовничим характером на культурному фронті, не припиняємо свою діяльність ні на день, і запрошуємо 24 лютого о 19.00 до Львівського органного залу на концерт Академічного симфонічного оркестру, диригент Мирослав Кріль. За квитками – сюди: https://lviv.kontramarka.ua/uk/simfonicna-muzika-bramsa-88949.html