0%

Величний "Реквієм" Вольфанга Амадея Моцарта

10
лютого 2024
, 19:00

З латині слово «реквієм» перекладається як «спокій». Цей урочистий, сумний та водночас піднесений твір В.А. Моцарта виконає Академічний симфонічний оркестр у супроводі Львівського хору «Гомін» під керівництвом дириґента зі Швеції Даніеля Ханссона.

Реквієм відноситься до жанру релігійної музики і спочатку був частиною заупокійної меси. Однак згодом реквієми втратили свою церемоніальну складову та перетворилися на концертний твір. Одне з найвидатніших творінь музичного генія просякнуте глибокими мелодіями, які чіпляють частинки душі кожного і нікого не залишають байдужим.

Композитор з незвичайною пластичністю передає емоційну виразність змісту. Під час виконання «Реквієму» глядачі побачать уявні картини печалі і жалоби людини, які чергуються з хоровими партіями, що символізують голос Божий.

10 лютого справжній гімн скорботи і печалі прозвучить у Львівському органному залі в пам’ять тих, хто загинув внаслідок російського вторгнення в Україну. Планувати зустріч з оркестром можна вже зараз і придбати квитки завчасно за посиланням: https://lviv.kontramarka.ua/uk/mocart-rekviem-88815.html