0%

Захоплюючий концерт симфонічного оркестру!

06
травня 2023
, 19:00

УВАГА! 6 травня 2023 року запрошуємо на концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії з оригінальною програмою. Артисти разом зі слухачами будуть подорожувати, представляти різнопланову музику Сезара Франка і Джорджа Гершвіна.

Історія світової музичної культури знає багато композиторів, які своєю творчістю внесли вагомий вклад в розвиток цього виду мистецтва. Одним з таких новаторів був американський автор Джордж Гершвін. У творі, який звучатиме в цей вечір,  він поєднав симфонічну музику і блюз, тим самим створив свого роду чудо. «Блакитна рапсодія» - видатний твір, який став  революційним гаслом, підхопленим композиторами по всьому світу.

Цього вечора дивувати слухачів артисти будуть ще одним вишуканим твором, але вже французького  автора Сезара Франка. На написання Симфонії ре мінор у композитора пішло близько 20 років. Це не лише найзначніший твір Франка, а й належить до найкращих композицій у цьому жанрі і є найбільшим досягненням французького симфонізму. Симфонію відрізняють класична стрункість і ясність стилю, які дивним чином поєднуються з романтичністю та свободою.

Ці твори залишаються й зараз для слухачів цікавими й актуальними. Щоб не пропустити унікальну музичну подію,  необхідно завчасно придбати квитки на яскравий концерт за посиланням https://lviv.kontramarka.ua/uk/frank-gersvin-80404.html. Подаруйте собі надзвичайний вечір і відвідайте концерт у виконанні Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Олега Чаплинського.