0%

Запрошуємо на симфонічні прем'єри!

19
травня 2024
, 19:00

19 травня запрошуємо Вас подивитися на навколишній світ очима двох геніїв – українських композиторів Іштвана Мартона та Олександра Шмикова, які змушують захоплюватися повнотою життя, віртуозно відображеного в музиці. Творчість цих двох авторів скрипкових концертів вперше почують у Львові, а образне наповнення, ідеї та надзвичайний темперамент музики виразно передадуть артисти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії.

Скрипкові віртуозні шедеври заслуговують знакового місця на музичних майданчиках сьогодення. У нашій програмі Ви почуєте майстерне виконання соліста Ігоря Муравйова. Гармонічний супровід у «Концерті для скрипки з оркестром» та «Концерті для скрипки з оркестром «Родючі Землі» створюватимуть артисти Луганської обласної філармонії під орудою Івана Остаповича.

19 травня програма з неймовірними творами обіцяє щось особливе. І рекомендуємо не пропустити цю натхненну зустріч з музикою. Цього вечора ви почуєте неперевершену гру знаного львівського скрипаля Івана Муравйова – соліста, в руках якого скрипка може все – і плакати, і сміятися, і шепотіти. Отож запрошуємо послухати глибокі та проникливі твори, які відображають  різноманітні колорити. Поспішайте – квитки вже у продажу: https://lviv.kontramarka.ua/uk/simfonicni-premeri-92003.html