0%

Виконавці

 • Солістка Луганської обласної філармонії Катерина Стращенко

  Катерина Стращенко /сопрано/ - солістка Луганської обласної філармонії.

  Народилася в Таганрозі (Росія). Закінчила Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського (клас народної артистки СРСР, професора Є.С. Мірошниченко). Указом Президента України № 615 від 03 липня 2008 року Катерині Стращенко присвоєно Почесне звання «Заслужений артист України». 

 • Солістка Луганської обласної філармонії

  Олена Босенко /сопрано/ − солістка Луганської обласної філармонії, яка володіє великими можливостями вокального співу, а її репертуар в основному складається з камерних творів, арій з опер, старовинних романсів і українських народних пісень. 

 • Солісти

 • Академічний симфонічний оркестр

  Яскравим зразком збереження і розвитку класичного музичного мистецтва є симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії. За плечима у музикантів - наполеглива праця, відточена майстерність та виплеканий естетичний смак, а ще – дуже багата історія.

 • Ансамбль пісні і танцю «Радани»

  Ансамбль пісні і танцю «Радани» − яскравий, молодий та перспективний колектив, який з 2015 року наполегливо працює над вивченням, відтворенням та розвитком українських традицій, української пісенної та хореографічної спадщини.

 • Гурт «БеZМеЖ»

  Гурт «БеZМеЖ» − наймолодший колектив філармонії, заснований у жовтні 2017 року.

  До колективу увійшли молоді професійні артисти (вокальна та інструментальна групи), які під керівництвом Олени Нежибовської вже у перший рік творчої роботи почали активно завойовувати прихильність публіки на сценічних майданчиках міста й області.