0%

Гурт «БеZМеЖ»

Гурт «БеZМеЖ» − наймолодший колектив філармонії, заснований у жовтні 2017 року.

До колективу увійшли молоді професійні артисти (вокальна та інструментальна групи), які під керівництвом Олени Нежибовської вже у перший рік творчої роботи почали активно завойовувати прихильність публіки на сценічних майданчиках міста й області.

Перший сольний концерт артистів відбувся 20 січня 2018 року, що став умовним днем народження колективу як творчої одиниці.  Гурт і зараз продовжує створювати концертні програми, постійно бере участь у обласних заходах, фестивалях тощо.

У репертуарі нового молодого колективу − динамічна, різнопланова, легка і доступна розумінню широких мас музика. Артисти пропонують слухачу твори популярних українських виконавців і гуртів, джазову та зарубіжну сучасну музику, а також свої власні авторські композиції.

Постійно оновлюваний репертуар, професійне виконання, яке поєднується з динамікою і майстерним музичним супроводом, відкривають для колективу нові творчі перспективи розвитку. Сучасні хіти, сильний вокал – все це можна побачити і почути на концертних програмах гурту «БеZМеЖ», які кожного разу створюють для гостей атмосферу драйву і яскравих вражень.