0%

Звіти

 • 12
  жовтня 2019
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр подарував неймовірні враження!

  12 жовтня 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Для всіх поціновувачів класичної музики артисти підготували цікаву програму. В цей вечір в очікуванні мистецької насолоди всі присутні в залі приготувались слухати твори найвідоміших композиторів світу. Музиканти на сцені, а за диригентським пультом – Джузеппе Монтесано /Італія-Австрія/ – відомий диригент міжнародного рівня, професійний музикант, з літа 2018 року є викладачем відділу опери та диригування Віденського літнього музичного фестивалю, і на даний час є головним диригентом Віденського Хофбург оркестру.

 • 28
  вересня 2019
  , 18:00

  Шедеври класичної музики від Луганської обласної філармонії

  28 вересня 2019 року у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся неперевершений концерт Академічного симфонічного оркестру. В цей вечір для всіх присутніх Луганська обласна філармонія підготувала приємний сюрприз – у концерті приймав участь запрошений диригент з Австрії Вернер Хакль та солістка Анна Сонг  фортепіано  /Китай-США-Австрія/. Під час концерту музиканти презентували глядачам твори світових класиків: М.І. Глінки, С.В. Рахманінова,  Йоганна, Едуарда та Йозефа Штраусів та Курта Шміда. Перше відділення розпочалося виконанням артистами Академічного симфонічного оркестру увертюри до опери «Руслан і Людмила» відомого композитора Михайла Глінки.

 • 14
  вересня 2019
  , 18:00

  Новий концертний сезон Луганська обласна філармонія відкрила фантастичним концертом!

  14 вересня 2019 року у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся урочистий концерт Академічного симфонічного оркестру в рамках відкриття 76-го концертного сезону Луганської обласної філармонії. Для всіх сєвєродончан та гостей міста колектив філармонії підготував цікаву програму, побудовану на найяскравішій музиці чотирьох українських композиторів.

 • 21
  червня 2019
  , 18:00

  До закриття концертного сезону Академічний симфонічний оркестр подарував незабутній концерт

  21 червня 2019 року у приміщенні Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія) та диригента Луганської обласної філармонії Назара Яцківа. До закриття симфонічного сезону Академічний симфонічний оркестр підготував справжній сюрприз для своїх шанувальників. У програмі концерту прозвучали шедеври видатних українських та австрійських композиторів.

 • 30
  травня 2019
  , 18:00

  Чарівна музика з чарівних кінострічок у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  30 травня 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який подарував  глядачам особливу музику з кращого світового кіно під керівництвом диригента Назара Яцківа.

 • 25
  травня 2019
  , 18:00

  Гості з США та Бразилії подарували сєвєродонецькій публіці справжнє свято музики

  25 травня 2019 року  у Концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв» відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом запрошеного диригента з Бразилії Лучано Камарго. Для своїх прихильників артисти підготували чудову програму з двох відділень творчої насолоди.

 • 18
  травня 2019
  , 18:00

  Музична подорож навколо світу від Луганської обласної філармонії

  18 травня 2019 року До Дня Європи Академічний симфонічний оркестр під керівництвом запрошеного диригента з Австрії Вольфрама Розенбергера дарував слухачам класичну музику, сповнену неповторних ліричних почуттів.

 • 19
  квітня 2019
  , 18:00

  «JAZZ FUNK» у виконанні гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії

  19 квітня 2019 року, у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся сольний концерт колективу Луганської обласної філармонії гурту «БеZМеЖ», який представив нову  програму «JAZZ FUNK», наповнену сучасними хітами.

 • 13
  квітня 2019
  , 18:00

  Концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента Курта Шміда

  13 квітня 2019 року у Концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія).

 • 08
  квітня 2019
  , 18:00

  «Весняна зустріч» з сєвєродонецькими слухачами пройшла в теплій і дружній обстановці

  07 квітня 2019 року у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії. Всіх шанувальників народного мистецтва артисти запросили на довгоочікувану «Весняну зустріч», щоб  співом, танцями та гарною музикою,  за давнім раданським звичаєм, зустріти суто українську весну.