0%

Звіти

 • 20
  листопада 2022
  , 19:00

  Концерт до Дня Гідності та Свободи

  20 листопада до Дня Гідності та Свободи відбувся концерт Луганської обласної філармонії спільно з Львівським муніципальним хором «Гомін». Під керівництвом дириґента Івана Остаповича артисти представили публіці шедеври геніального німецького композитора Ріхарда Ваґнера. 

  Інструментальна оперна музика зачаровує не кожного, але вразити слухачів, які приходять вперше на концерт з виконанням оркестрових творів можна. Що й зробили артисти Академічного симфонічного оркестру вчора - колектив презентував цікаву програму концерту. 

 • 05
  листопада 2022
  , 19:00

  Концерт барокової музики у Львівському органному залі

  5 листопада у Львівському органному залі відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру, наповнений оркестровою музикою видатного композитора Англії та Німеччини – Георга Фрідріха Генделя.

 • 30
  жовтня 2022
  , 17:00

  Благодійний концерт «Музика в храмі»

  30 жовтня у Львові відбулася значна подія – благодійний концерт на підтримку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії. Луганська обласна філармонія підключилася до проєкту «Музика в храмі». Спільний творчий тандем Академічного симфонічного оркестру разом з Львівським муніципальним хором «Гомін» був направлений на підтримку постраждалих дітей внаслідок воєнних дій. 

  Нетиповий яскравий музичний проєкт, який об’єднав музикантів-християн із різних куточків України в Архикатедральному Соборі Святого Юрія, представив слухачам програму, насичену чудовими оперними аріями, хоровими номерами та щирими емоційними виступами.

 • 26
  жовтня 2022
  , 19:00

  Цікаве поєднання та рідкісне звучання – дует кларнету та органа!

  26 жовтня у Львові публіка насолоджувалася творами світової класики. Цікавий та нестандартний дует був на сцені концертної зали Львівського органного залу. Артисти з Луганської обласної філармонії та Львівського Академічного будинку органної та камерної музики представили мікс зі світових шедеврів класичної музики.

  Гармонійно і витончено звучав величний орган у поєднанні з кларнетом. Музиканти-віртуози: Світлани Позднишевої /орган/ та Владислава Бородія /кларнет/ знайомили всіх присутніх з творами відомих композиторів: Л. Маєра, Дж. Верді, Й. Баха,  Е. Гріга та багатьох інших світових митців.

 • 23
  жовтня 2022
  , 19:00

  Вечір прем’єр від Луганської обласної філармонії

  Звучання симфонічної музики у Львівському органному залі не припиняється ні на день. І це не дивно, бо на кожен концерт збирається чимала кількість відвідувачів, які бажають почути гармонію звуків у неймовірних творах, полікувати душевні рани класичними композиціями, послухати талановиту гру артистів.

   Вчорашня творча зустріч музикантів зі слухачами – не виключення. У концертну залу людей прийшло багато, тому що програма була дуже цікавою.  23 жовтня Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії представив глядачам творчість українських композиторів. Зокрема, одного з вельми оригінальних, тонких і філософськи глибоких композиторів покоління «шістдесятників» - Валентина Бібіка. Відбулася львівська прем’єра Концерту для органа з оркестром у виконанні оркестру під дириґуванням Івана Остаповича. Солював – органіст Сергій Павлів. Гра артиста вразила всіх, наповнила високою духовністю. Музика органного твору магічно зачаровувала, до останньої ноти публіка слухала, затамувавши подих.

 • 22
  жовтня 2022
  , 17:00

  Вечір американської музики у Львові

  22 жовтня Луганська обласна філармонія підготувала концерт американської музики. Цього вечора глядачам була представлена оригінальна програма, насичена неординарними творами.

 • 11
  жовтня 2022
  , 19:00

  Неймовірний концерт у темряві

  11 жовтня музиканти Луганської обласної філармонії зібралися у Львівському органному залі, щоб розказати глядачам казку. В цей вечір артисти представили прем’єру – літературно-музичний твір, написаний українським композитором, диригентом Любомиром Ліщуком по мотивам повчальної притчи А. Екзюпері «Маленький принц».

 • 02
  жовтня 2022
  , 18:00

  В День Територіальної оборони України - благодійний концерт-присвята воїнам!

  2 жовтня у Гарнізонному Храмі Святих Апостолів Петра і Павла Львова відбувся концерт-присвята воїнам Збройних сил України та бійцям територіальної оборони.  У непрості часи, коли кожного дня український народ бореться проти російських загарбників, допомагають сміливі бійці Збройних сил України. Саме завдяки тим, хто боронить кордони нашої країни, є можливість проводити творчі зустрічі та насолоджуватися музикою. Щорічно, в першу неділю жовтня відзначається День територіальної оборони України.

 • 30
  вересня 2022
  , 19:00

  «Українське інтермеццо» у виконанні Зоряни Кушплер та Академічного симфонічного оркестру

  В останній день вересня артисти Луганської обласної філармонії здивували публіку вишуканими романсами та найкрасивішими аріями українських композиторів. У виконанні всесвітньовідомої оперної співачки Зоряни Кушплер у супроводі Академічного симфонічного оркестру цього вечора лунали чуттєві композиції, просякнуті ліризмом, любов’ю до своєї країни та людей.

 • 28
  вересня 2022
  , 19:00

  Мандруючи разом з Пер Гюнтом та Академічним симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії

  28 вересня у Львівському Академічному будинку органної та камерної музики був особливий вечір. Маленьким слухачам та їх батькам 28 вересня  був представлений дивовижний анімаційний проєкт – симфонічне відео-шоу «Пер Гюнт».

  Автор драми Генрік Ібсен вважав, що «Пер Гюнт» - це виключно  норвезький твір, але пригоди головного героя прославилися далеко за межами Скандинавії. Музика Едварда Гріга до  твору відома на весь світ. У  виконанні Академічного симфонічного оркестру публіка почула чарівну музику – відомі композиції з улюбленої п’єси. Один змах диригентської палички Івана Остаповича переніс всіх присутніх до казкового світу – публіка опинилася поруч з головними героями.