0%

Звіти

 • 19
  травня 2023
  , 19:00

  Продовжуємо знайомити львів’ян та гостей міста з українською класикою

  19 травня відбувся концерт Луганської обласної філармонії, на який багато поціновувачів музичного мистецтво чекали з нетерпінням. А все тому, що артисти Академічного симфонічного оркестру анонсували цю творчу зустріч, як унікальну подію і не помилилися. Всі, хто прийняв запрошення в цей вечір наповнили свою душу неповторною музикою. У програмі концерту «Українська симфонічна музика 50-х років» прозвучав твір світового рівня від українського композитора Романа Сімовича.

 • 13
  травня 2023
  , 19:00

  Українська класика 50-х років звучала у Львові

  13 травня артисти Академічного симфонічного оркестру познайомили львівську публіку з представником напряму української класичної музики. Слухачам був представлений масштабний, сповнений контрастів твір українського композитора Романа Сімовича.

 • 10
  травня 2023
  , 19:00

  Вперше на одній сцені – 8 тромбонів

  10 травня львівська публіка почула рідкісний ансамбль артистів, які продемонстрували надзвичайні можливості.

  На цей раз у Львівському органному залі на слухачів чекав експеримент, але дуже приємний. Артисти Луганської обласної філармонії разом зі львівськими колегами виступили у новому складі – на сцені одночасно розмістилося 7 тромбонів і 1 туба. Незважаючи на те що місто лева насичене музичними традиціями, артисти не перестають креативити й поєднувати інструменти в нові ансамблі.

 • 06
  травня 2023
  , 19:00

  Захоплюючий концерт симфонічного оркестру!

  6 травня Луганська обласна філармонія зустріла глядачів оригінальними шедевральними творами видатних композиторів. Артисти Академічного симфонічного оркестру запропонували публіці відправитися у подорож, маршрут якої визначив молодий талановитий диригент Олег Чаплинський. В цій музичній екскурсії було заплановано дві зупинки, впродовж яких слухачі мали змогу познайомитися з різноплановою музикою Сезара Франка і Джорджа Гершвіна.

 • 30
  квітня 2023
  , 19:00

  Краса угорських танців у Львівському органному залі

  Квітень виявився дуже насиченим на творчі зустрічі з глядачами і в останній день місяця артисти філармонії подарували ще один концерт Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Івана Остаповича. 30 квітня здійснилася неповторна подорож мелодіями одного з головних  представників епохи романтизму. Для львівської публіки  музиканти підготували цікавинку – угорські танці Йоганнеса Брамса.

 • 28
  квітня 2023
  , 19:00

  Артисти подарували натхненний концерт та незабутні враження!

  Вчора, 28 квітня, відбулася велика премʼєра Вербицький. «Підгіряни». Історичний концерт. Музика автора Національного Гімну України ожила на сцені через сотню років!

 • 23
  квітня 2023
  , 14:00

  Весняна меланхолія від Луганської обласної філармонії!

  Після минулого концерту львівська публіка вийшла з органної зали у захваті від почутої музики. Програма, виконана Академічним симфонічним оркестром під диригуванням Івана Остаповича 21 квітня дуже вразила всіх присутніх. І це при тому, що вікова категорія слухачів була дуже різною – від молодого покоління до глядачів поважного віку. Тому ми вирішили повторити цей концерт на численні прохання.

 • 21
  квітня 2023
  , 19:00

  Меланхолія… така приємна і чутлива

  21 квітня у Львівському органному залі відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру з особливою програмою. Усюди царювала атмосфера меланхолійної рівноваги.

  В цей вечір публіка мала змогу почути твори композиторів Яна Сібеліуса та Френка Бріджа. Під час виконання оркестром під диригуванням Івана Остаповича музики, створеної цими авторами, всі присутні фантазували, у кожного виникали в уяві якійсь образи, бо композиції лунали дуже живописні. Артисти мовою звуків розповідали історію створення музичних шедеврів.

 • 11
  квітня 2023
  , 19:30

  Духовно-мистецький благодійний концерт на підтримку захисників і захисниць України

  11 квітня у Гарнізонному храмі Святих Апостолів Петра і Павла відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. Луганська обласна філармонія разом з Заслуженою академічною капелою України «Трембіта» долучилися до проєкту і представили програму «Страсті Господні», автором якої є відомий композитор Олександр Козаренко. Виконанням цього твору артисти вшанували пам’ять українського митця, який до останнього брав активну участь у підготуванні заходу, але так і не зміг почути виконання цієї програми, бо вже 21 березня 2023 року його не стало.

 • 09
  квітня 2023
  , 18:00

  Концерт оркестру в рамках мистецької програми до 400-річчя святого Йосафата

  Вчора мистецькою програмою розпочали урочистості з нагоди ювілейного року 400-річчя мучеництва святого Йосафата у Львівській Архієпархії. 9 квітня у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під орудою диригента Сергія Якобчука. Спільно з хором та Заслуженою академічною капелою України «Трембіта» Львівська єпархія та Благодійна фундація «Андрей» представила всім охочим програму «Апостол єдності».