0%

Звіти

 • 17
  вересня 2021
  , 18:00

  Осіння класика від італійського диригента та Луганської обласної філармонії

  17 вересня 2021 року для всіх шанувальників музичного мистецтва Луганська обласна філармонія підготувала дві години гарного настрою. Академічний симфонічний оркестр під орудою запрошеного диригента Джузеппе Монтесано підготував цікаві класичні твори для прослуховування. Італійський диригент в Сєвєродонецьку не вперше, два роки тому він вже приїжджав до нас і виступав разом з артистами Академічного симфонічного оркестру. Гостя настільки привабила сєвєродонецька публіка, що Джузеппе Монтесано з задоволенням прийняв запрошення знову. Слухачам надзвичайно сподобалися і твори, і гра музикантів.

 • 12
  вересня 2021
  , 11:00

  Найменші слухачі захоплювалися музичною казкою!

  12 вересня 2021 року Академічний симфонічний оркестр представив юним глядачам чудову музичну казку Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк».

  Почалась зустріч найвимогливішої публіки з артистами з цікавої музичної вікторини, за допомогою якої діти познайомилися з нотною грамотою та дізналися назви музичних інструментів, якими в казці «розмовляють» головні герої. Маленькі слухачі з задоволенням відповідали на запитання ведучої та гучно кликали оркестр на сцену. Дітлахам хотілося скоріш побачити та почути симфонічну казку. 

 • 28
  серпня 2021
  , 18:00

  Кращий оркестр України підкорив сєвєродонецьку публіку!

  28 серпня 2021 року відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Саме з Сєвєродонецька колектив почав свій Всеукраїнський гастрольний тур  містами України з нагоди 30-річчя Незалежності. Національний заслужений оркестр України — один із найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів! Він завждибув і залишається творчою лабораторією українських композиторів, дириген тів і солістів. В цей вечір музиканти зі столиці під керівництвом головного диригента,   Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимира Сіренко подарували неймовірні емоції всім присутнім. Симфонію №1 Максима Березовського та Симфонію № 9 «З нового світу» Антоніна Дворжака у майстерному виконанні музикантів публіка слухала, затамувавши подих.

 • 26
  червня 2021
  , 18:00

  Маестро Курт Шмід провів довгоочікувану зустріч з сєвєродонецькою публікою!

  26 червня 2021 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом почесного головного диригента Луганської обласної філармонії Курта Шміда (Австрія)! Ця зустріч пройшла феєрично, і сєвєродонецька публіка, і запрошений диригент дуже скучили за цими прекрасними вечорами.

  Як завжди, Курт Шмід не відмовив глядачам та з задоволенням поспілкувався з ними. Він розповів, що за час карантину, дуже сумував, бо нікуди не можна було виїжджати. Але цей вільний час впродовж 7 місяців композитор провів з користю, написав 15 творів, 8 з котрих привіз до Сєвєродонецька, щоб познайомити з ними своїх улюблених слухачів. Академічний симфонічний оркестр майстерно дуже в піднесеному настрої виконав твори Курта Шміда. Особливо слухачам запам’яталися «Меланхолія і танець», «Фокстрот», «Марш», а також «Швидка полька».

 • 22
  травня 2021
  , 18:00

  Унікальний проєкт Соломії Чубай «Чубай.Україна.Любов.POETY»

  22 та 23 травня 2021 року на Схід України приїхала неймовірна жінка – українська музикантка та продюсерка літературно-музичних проєктів Соломія Чубай!

  В рамках літературно-мистецького фестивалю Кальміюс» в Сєвєродонецьку та Краматорську пройшли концерти Соломії Чубай з гуртом «Shockolad» у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії.

  Прийти на концерт з унікального проєкту «Чубай.Україна.Любов.POETY» мав можливість кожний охочий, адже вхід був безкоштовний. Слід зазначити, що всі присутні мали змогу не тільки послухати українську поезію, покладену на музику, вірші «Не любити тебе – не можна» Василя Стуса, «Пливи, рибо, Пливи» сучасного поета Сергія Жадана, вірші Лесі Українки, Павла Тичини. Але й дізнатися цікаві факти з життя відомого українського письменника Грицька Чубая – батька Соломії.  

  Соломія Чубай реалізувала проєкт «Чубай. Україна. Любов. POETY», присвячений 70-річчю від дня народження свого батька Грицька Чубая. Це поезія та музика, що об’єднали століття: від Лесі Українки до Грицька Чубая, від Василя Стуса до Сергія Жадана. Завдяки цьому неймовірному мистецькому заходу, публіка дізналася про спадкоємність української поезії.

 • 14
  травня 2021
  , 18:00

  Концерт Академічного симфонічного оркестру за участю Народного артиста України Івана Кучера відбувся у Сєвєродонецьку!

  14 травня 2021 року до Дня Європи Академічний симфонічний оркестр запросив всіх на музичну зустріч, присвячену 180-річчю з дня народження відомого чеського композитора Антоніна Дворжака.

  В цей вечір музиканти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента Богдана Івахіва підготували для слухачів кілька композицій.  Сєвєродонецьку публіку з творчістю чеського композитора Антоніна Дворжака знайомили поступово, починаючи з ліричної «Чеської сюїти» і продовжуючи більш динамічними творами. Перше відділення концерту завершилося яскраво в мажорному настрої,  під урочисті звуки симфонічної увертюри «Карнавал».  

 • 29
  квітня 2021
  , 18:00

  "Поруч з вами" - Ансамбль пісні і танцю "Радани" дав сольний концерт!

  29 квітня  2021 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв відбувся сольний концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії під назвою «Поруч з вами».

  Ця творча зустріч була надзвичайно особливою, оскільки артисти буквально виступали поруч зі своїми шанувальниками. Приємною несподіванкою стало те, що в першій частині концерту, артисти співали акапельно. Пісні «Старенький трамвай», «В зеленім ліску», «Пустельник» настільки зворушили глядачів, що дехто не змогли, навіть, стримати сльози. Продемонстрували якісний вокал солісти ансамблю «Радани», співаючи не тільки українські твори, а й болгарські народні пісні. Зокрема, в цей вечір публіка почула популярні болгарські композиції «Кавал свірі» та «Малка мома» у майстерному виконанні артистів колективу «Радани».

 • 18
  квітня 2021
  , 18:00

  Творча зустріч з сєвєродонецькими слухачами у супроводі української класичної музики

  18 квітня 2021 року відбувся розкішний концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом запрошеного диригента – Назара Яцківа (м. Дніпро).  Шанувальників української класики артисти в цей вечір по-справжньому дивували. В якості подарунка була цікава, танцювальна програма, насичена творами українського композитора Левка Колодуба, який в минулому році відзначив свій 90-річний ювілей.

 • 10
  квітня 2021
  , 18:00

  Драйвовий весняний настрій подарував всім присутнім гурт «БеZМеЖ»!

  10 квітня 2021 року відбувся концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії з новою програмою «Подаруй весну!» Приємно, що більшість глядачів заздалегідь зарезервували квитки, тож вони були гарантовано налаштовані на гарний настрій. І ці сподівання підтримали солісти – артисти естрадного гурту «БеZМеЖ»!

 • 03
  квітня 2021
  , 18:00

  Академічний симфонічний оркестр подарував концерт симфонічної класики

  3 квітня 2021 року відбувся чудовий концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Богдана Івахіва. В цей вечір звучала творчість двох видатних німецьких композиторів – Людвіга Ван Бетховена та Роберта Шумана.