0%

Звіти

 • 08
  травня 2022
  , 18:00

  Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

  В Коломиї відбувся перший благодійний концерт-реквієм Коломийської малої філармонії, у якому взяли участь артисти з різних куточків України. Приєдналися до цього масштабного заходу і музиканти Луганської обласної філармонії.

 • 07
  травня 2022
  , 18:00

  Артисти філармонії працюють на захисті культурно-мистецького фронту

  Артисти Луганської обласної філармонії, які стоять на захисті культурно-мистецького фронту, зараз активно працюють у містах Західної України. Музиканти, які вдруге були вимушені виїжджати з зони бойових дій, на цей раз не стали зволікати з евакуацією бо добре знають ще з 2014 року, що таке війна.

  Працівники Луганської обласної філармонії, які наразі працюють у Львові, не стали ховати свій талант, вони продовжують організовувати концерти. 7 травня у Залі органної та камерної музики у Чернівцях відбувся концерт духової музики, який об’єднав на одній сцені артистів з Сєвєродонецька та Львова.

 • 26
  квітня 2022
  , 18:00

  Музична підтримка України в Австрії

  26 квітня 2022 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії в Австрії. В цей воєнний час, Україну підтримує весь світ, зокрема, і в культурному житті.

 • 17
  квітня 2022
  , 18:00

  Прем’єра твору українського композитора «Lacrimosa»

  17 квітня у Львівському органному залі відбулася світова прем’єра твору українського композитора «Lacrimosa».

  Олександр Щетинський — український композитор, лавреат семи міжнародних композиторських конкурсів. У творчому доробку має понад 150 композицій різноманітних жанрів та виконавських складів.

 • 17
  квітня 2022
  , 18:00

  Благодійний проєкт «Stabat mater»

  17 квітня у Львові відбулася значна подія в світі культури та мистецтва – концерт симфонічної музики з виконанням твору «Stabat mater» валлійського композитора Карла Дженкінса. До виконання долучились музиканти зі Львова, Сєвєродонецька, Києва та Харкова.

  Концерт організований з благодійною метою – на підтримку ЗСУ. Під час музичного заходу глядачі мали змогу фінансово підтримати наших воїнів та допомогти військовим, бо ЗСУ кожного дня плечима тримають небо над усією Україною.

 • 16
  квітня 2022
  , 18:00

  "Ми - разом, бо з нами Бог!"

  16 квітня 2022 року у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа презентували духовно-мистецький проєкт «Ми – разом, бо з нами Бог!». Спільно з артистами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії був організований концерт, який мав шалений успіх.

 • 10
  квітня 2022
  , 18:00

  Моцарт. Бетховен. Музика для духових та струнних

  10 квітня вічна музика композиторів зі світовим ім’ям звучала у виконанні декількох ансамблів Луганської обласної філармонії. Впізнаванні твори – Дует для кларнета та фагота у транскрипції для кларнета та віолончелі Л.В. Бетховена, Аріозо для віолончелі Й. Баха, Квінтет для фортепіано та дерев’яних духових інструментів В.А. Моцарта та Дивертисмент для двох скрипок та віолончелі Й. Гайдна музиканти виконали для вдячної публіки.  

 • 02
  квітня 2022
  , 18:00

  Філармонія не припиняє дарувати музику навіть у воєнному стані

  Нестримне прагнення артистів Луганської обласної філармонії до миру та єдності, до свободи чутно скрізь. Навіть в умовах війни працівники філармонії готують концерти, бо вірять, що мистецтво – вічне.

  2 квітня у Львові відбувся концерт Брас-ансамблю Луганської обласної філармонії, де глядачі могли насолодитися прекрасною музикою бароко. Світові шедеври Й. Баха, А. Вівальді, Г. Генделя, Й. Гайдна та М. Мусоргського у виконанні мідних духових інструментів звучали неперевершено.

 • 19
  лютого 2022
  , 18:00

  Віртуозний соліст у концерті Академічного симфонічного оркестру!

  19 лютого 2022 року у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Дніпра Назара Яцківа. Концерт артисти присвятили пам’яті Заслуженого діяча мистецтв України диригента Луганської обласної філармонії Євгенія Тутевича, який на протязі значного періоду був керівником Академічного симфонічного оркестру, багато зусиль доклав для того, щоб об’єднати музикантів та відновити роботу оркестру вже у Сєвєродонецьку, після переїзду Луганської обласної філармонії з окупованої території.

 • 13
  лютого 2022
  , 11:00

  Разом з Академічним симфонічним оркестром – у казковий світ мульт-музики!

  13 лютого 2022 року малеча завітала в гості до Луганської обласної філармонії, щоб послухати цікавий концерт. Артисти Академічного симфонічного оркестру влаштували для діточок неймовірний сюрприз -  юні глядачі поринули у справжню казку.