0%

Звіти

 • 03
  серпня 2022
  , 13:00

  Благодійний концерт на підтримку переселенців

  Сьогодні відбувся благодійний концерт Академічного симфонічного оркестру разом з державною заслуженою хоровою капелою «Трембіта» та українським вокальним дуетом народних артисток України «Сестри ТЕЛЬНЮК». Зібрані кошти і подарунки пішли на фінансування переселенців, які живуть при церквах, а також на підтримку військових капеланів.

 • 30
  липня 2022
  , 18:00

  Концерт духової музики у виконанні артистів Луганської обласної філармонії

  30 липня 2022 року у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся концерт Брас-хору Луганської обласної філармонії, присвячений Дню Державності України. Наразі артисти активно працюють, філармонія регулярно проводить концерти, щоб наситити людей позитивними емоціями, об’єднати українців, підтримати своєю творчістю у важкі часи.

 • 29
  липня 2022
  , 17:00

  Концерт «Тромбон і орган» у виконанні артистів Луганської обласної філармонії

  29 липня в рамках участі у міжнародному фестивалі літньої пори «Pizzicato e Cantabile» відбувся концерт «Тромбон і орган».

 • 28
  червня 2022
  , 19:00

  Перші українські симфонії звучали у Львові!

  28 червня до Дня Конституції України у Львівському органному залі відбувся неймовірний концерт симфонічної музики. Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії впродовж своєї діяльності на сході країни популяризував українську музику та постійно давав концерти, насичені творами вітчизняних композиторів.

 • 21
  червня 2022
  , 19:00

  Концерт американської музики для львів’ян та гостей міста!

  Луганська обласна філармонія влаштувала для поціновувачів якісної музики концерт з виконанням неймовірних творів американських композиторів. Яскрава музична розповідь про життя творців Брюса Бротона та Джорджа Гершвіна чекала 21 червня 2022 року на глядачів у стінах Львівського органного залу.

 • 19
  червня 2022
  , 17:00

  «Музика для духових» у Львівському органному залі

  Колектив Луганської обласної філармонії не перестає дивувати глядачів своєю загартованістю, силою духу та неймовірним натхненням. 19 червня 2022 року, музиканти приготували яскравий концерт «Музика для духових», програма якого містила твори зі скарбниці визнаних композиторів. 

  Ансамбль дерев’яних духових інструментів філармонії грав музику, яка зачіпає душу, надзвичайно приємну для прослуховування. Феєрична Соната для духового квартету №1 Джоаккіно Россіні та оригінальний «Духовий квінтет» Августа Клугхардта лунали зі сцени. Артисти дарували відверті емоції та щире виконання під час концерту, лікували втомлені від війни поранені душі.

 • 04
  червня 2022
  , 11:00

  Вшанували пам`ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф

  4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ворог нещадно забирає життя не лише у дорослих, але й нищить наше майбутнє та цвіт нації - дітей.

  Найбільш уразлива категорія сьогодні страждає, діти є невинними жертвами та заручниками ситуації.  262 дитини загинули внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну, 139 дітей наразі знаходяться у розшуку та близько 500 отримали поранення різного ступеню важкості.

 • 03
  червня 2022
  , 10:00

  Концерт до Дня заснування Луганської області!

   3 червня 2022 року, Луганщина відзначає 84-ту річницю свого заснування. Символічно, що саме у Львові пройшли урочистості з Дня заснування Луганської області, бо саме Львівщина стала прихистком для більшості мешканців області, які були вимушені покинути свої домівки з початком повномасштабної війни.

 • 25
  травня 2022
  , 19:00

  Моцарт. Шуберт. Музика для духових та струнних

  25 травня 2022 року у Львівському органному залі відбувся концерт «Моцарт. Шуберт. Музика для духових та струнних». У виконанні артистів Академічного симфонічного оркестру лунали твори класиків музичного мистецтва.

 • 18
  травня 2022
  , 19:00

  Рідкісне та цікаве музичне поєднання

  Нещодавно у Львівському органному залі відбувся особливий концерт «Тромбон і орган».

  Луганськ і Львів – cхід і захід України поєдналися у стінах Львівського Органного залу.