0%

Звіти

 • 07
  квітня 2024
  , 19:00

  Симфонічна українська музика! Світова прем'єра!

  7 квітня публіка Львова мала змогу почути світову прем’єру. Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії виконав Другу симфонію під назвою «Ріка дружби» сучасного композитора Віктора Камінського.

 • 31
  березня 2024
  , 19:00

  Концерт до Дня народження Йоганна Себастьяна Баха

  31 березня Академічний симфонічний оркестр під керівництвом Івана Остаповича знову подарував публіці блискучий виступ. Глядачі почули Месу соль мінор для солістів, органу та оркестру, а також декілька симфоній з кантат Йоганна Себастьяна Баха.

 • 24
  березня 2024
  , 19:00

  Неймовірна Блискуча класика для публіки

  24 березня Академічний симфонічний оркестр, під керівництвом Івана Остаповича, вже вкотре подарував публіці чудовий концерт з неймовірною Блискучою Класикою. Відвідувачі почули відомі твори Жоржа Бізе, Йоганна Штрауса, Каміля Сен-Санса та Йоганнеса Брамса. Концерт розпочався з дуже яскравої увертюри до опери «Кармен» Жоржа Бізе Цей дуже запальний твір французького композитора вже з перших хвилин публіка впізнала і була в захваті від почутого.

 • 17
  березня 2024
  , 19:00

  Класика, яка об'єднує декілька поколінь

  17 березня у Львівському органному залі звучала класика, яка об’єднує декілька поколінь. Публіка почула у виконанні Академічного симфонічного оркестру музику до драми Генріка Ібсена «Пер Гюнт». Ця скарбничка композицій поєднала у собі народні традиції з найкращими досягненнями класики. У кожній п’єсі оркестрових сюїт Едварда Гріга відчувається дорогоцінна звукова гармонія, кожна композиція – це шедевр. У дивовижних ритмах самобутніх оригінальних мелодій можна почути голос північної Норвегії. Цей твір користується величезною популярністю та виконуються у концертних залах по всьому світу.

 • 10
  березня 2024
  , 19:00

  Вечір української класики

  10 березня Луганська обласна філармонія запросила всіх шанувальників музичного мистецтва на чарівний концерт українських симфонічних творів.  Щоб продовжувати радувати улюбленого слухача артисти Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента з Вінниці Заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова підготували для публіки кілька композицій.

 • 27
  лютого 2024
  , 19:00

  Вишукані музичні шедеври у виконанні Луганської обласної філармонії

  27 лютого  відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру. Програма «Блискуча класика» була наповнена яскравими, неймовірно красивими та вишуканими музичними шедеврами. Під орудою диригента Івана Остаповича артисти оркестру представили глядачам твори Йоганна Брамса, Жоржа Бізе, Йоганна Штрауса, Каміль Сен-Санса, Джакомо Пуччіні та Джузеппе Верді.

 • 24
  лютого 2024
  , 19:00

  Симфонічна музика Брамса лунала у другу річницю війни

  У другу річницю повномасштабної російської агресії проти України у Львівському органному залі спеціальною програмою творів пригадали страшні події цієї ночі, коли почалася війна. 24 лютого – цей день символізує незламність і стійкість Українського народу у відсічі російському тероризму. Цей концерт не тільки нагадав обставини і події, які відбулися 24 лютого 2022 року, він має глибокий меморіальний зміст.

 • 18
  лютого 2024
  , 19:00

  Вечір прем’єр у Львівському органному залі

  Академічний симфонічний оркестр не перестає дивувати глядачів новими творами. І вчора були виконані дві неймовірні прем’єри. Музиканти представили публіці Концерт для фортепіано з оркестром сучасного швецького композитора Стаффана Сторма. Соло блискуче виконав досвідчений музикант Андрій Макаревич у супроводі оркестру.

 • 10
  лютого 2024
  , 19:00

  Реквієм звучав в пам’ять загиблих у російсько-українській війні

  10 лютого у Львівському органному залі не було вільних місць. Охочих послухати творчість Вольфганга Амадея Моцарта завжди немало. А враховуючи те, що сьогодні Академічний симфонічний оркестр був не сам на сцені, а ще й зі Львівським хором «Гомін», які виступали під керівництвом запрошеного диригента зі Швеції Даніеля Ханссона, одразу стає зрозумілим, чому всі квитки на концерт були розкуплені задовго до його початку.

 • 03
  лютого 2024
  , 19:00

  Бетховен. Симфонія №5

  3 лютого у Львівському органному залі лунав один з найвідоміших творів Людвіга ван Бетховена. Публіка з нетерпінням кожного разу чекає зустрічі з артистами, тому квитки на концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента з Японії Такуя Шігешити були розпродані ще за декілька днів до події.