0%

Звіти

 • 24
  листопада 2019
  , 18:00

  Вечір запальної музики подарував Академічний симфонічний оркестр сєвєродончанам!

  24 листопада 2019 року з успіхом пройшов концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії за участю запрошеного диригента з Мексики та артистки з Австрії. В цей чудовий вечір було дуже затишно та душевно у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, де артисти Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента Адольфо Алєхо (Мексика) дарували музику з творів композиторів, натхненних поезією природи, краси та найщиріших почуттів. Душе тепло публіка сприйняла неповторну гру на віолончелі запрошеної солістки з Австрії Анни Туркаль. Анна майстерно виконала складний твір Петра Чайковського – «Варіації на тему рококо» для віолончелі з оркестром.

 • 17
  листопада 2019
  , 10:04

  Академічний симфонічний оркестр представив юним слухачам «Лускунчика»!

  З великим успіхом пройшов концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської  обласної філармонії 17 листопада 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва - літературно-музична казка «Лускунчик». Маленькі глядачі  та їх батьки відправилися в захоплюючу подорож у чарівний світ оркестрових звуків,  у яку їх запросили артисти Академічного симфонічного оркестру.

 • 16
  листопада 2019
  , 07:47

  Свободу ритму відчули всі охочі на концерті гурту «БеZМеЖ»!

  Яскраво, драйвово, неперевершено пройшов сольний концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії 16 листопада 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Артисти представили глядачам нову програму «Відчуй свободу ритму»! Під час виступу гурту всі спіймали свій ритм. Сєвєродонецькі глядачі, які прийшли на концерт естрадного гурту «БеZМеЖ», отримали багато приємних сюрпризів. Як тільки артисти групи почали свій виступ,  зал зустрів їх гучними оплесками.

 • 08
  листопада 2019
  , 18:00

  Сестри Тельнюк презентували проект "Шлях до свободи" у Сєвєродонецьку!

  08 листопада 2019 року у Сєвєродонецьку у рамках східноукраїнського літературно-мистецького проекту «Кальміюс» відомий вокальний дует Сестри ТЕЛЬНЮК у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента Назара Яцківа презентували проект «Шлях до свободи». Поціновувачі музичного мистецтва в цей вечір мали змогу почути особливий концерт.

 • 02
  листопада 2019
  , 18:00

  У Сєвєродонецьку з успіхом пройшов сольний концерт ансамблю пісні і танцю «Радани»!

  2 листопада 2019 року ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії запросив всіх шанувальників народного мистецтва на сольний концерт з новою програмою «Співуча краса на осінні жнива»! Колектив «Радани» підготував для глядачів різноманітний репертуар фольклорної музики, інструментальні твори, потужний вокал та цікаві хореографічні постановки! Молоді артисти, натхнені музиканти заспівали щирі українські пісні, серед яких: «В темну нічку», «Ой,  ходить сон коло вікон»,  «Ми коло», «Гей соколи!», «Червона Рута» та багато інших композицій у живому музичному супроводі.

 • 26
  жовтня 2019
  , 18:00

  Розкішний «Вечір оперети» відбувся у Сєвєродонецьку!

  У концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся чарівний «Вечір оперети». 26 жовтня 2019 року всі присутні змогли дозволити собі насолодитися розкішним сумісним концертом Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії та Київського національного академічного театру оперети. В цей вечір було багато приємних музичних композицій. На всіх поціновувачів класичного музичного мистецтва чекали музичні жарти,  неповторні твори,  сповнені радісних мелодій, урочисті композиції від солістів Київського національного академічного театру оперети – Заслуженої артистки України Валерії Туліс, (сопрано), Заслуженого артиста України Ігоря Левенець, (тенор), Заслуженого артиста України Сергія Авдєєва, (баритон), Заслуженої артистки України Соломії Приймак, (сопрано) та артистів Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії.

 • 28
  вересня 2019
  , 18:00

  Шедеври класичної музики від Луганської обласної філармонії

  28 вересня 2019 року у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся неперевершений концерт Академічного симфонічного оркестру. В цей вечір для всіх присутніх Луганська обласна філармонія підготувала приємний сюрприз – у концерті приймав участь запрошений диригент з Австрії Вернер Хакль та солістка Анна Сонг  фортепіано  /Китай-США-Австрія/. Під час концерту музиканти презентували глядачам твори світових класиків: М.І. Глінки, С.В. Рахманінова,  Йоганна, Едуарда та Йозефа Штраусів та Курта Шміда. Перше відділення розпочалося виконанням артистами Академічного симфонічного оркестру увертюри до опери «Руслан і Людмила» відомого композитора Михайла Глінки.

 • 14
  вересня 2019
  , 18:00

  Новий концертний сезон Луганська обласна філармонія відкрила фантастичним концертом!

  14 вересня 2019 року у концертній залі «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбувся урочистий концерт Академічного симфонічного оркестру в рамках відкриття 76-го концертного сезону Луганської обласної філармонії. Для всіх сєвєродончан та гостей міста колектив філармонії підготував цікаву програму, побудовану на найяскравішій музиці чотирьох українських композиторів.

 • 21
  червня 2019
  , 18:00

  До закриття концертного сезону Академічний симфонічний оркестр подарував незабутній концерт

  21 червня 2019 року у приміщенні Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда (Австрія) та диригента Луганської обласної філармонії Назара Яцківа. До закриття симфонічного сезону Академічний симфонічний оркестр підготував справжній сюрприз для своїх шанувальників. У програмі концерту прозвучали шедеври видатних українських та австрійських композиторів.

 • 30
  травня 2019
  , 18:00

  Чарівна музика з чарівних кінострічок у виконанні Академічного симфонічного оркестру!

  30 травня 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який подарував  глядачам особливу музику з кращого світового кіно під керівництвом диригента Назара Яцківа.