• Звіти

Артисти філармонії працюють на захисті культурно-мистецького фронту

травня 2022

Артисти Луганської обласної філармонії, які стоять на захисті культурно-мистецького фронту, зараз активно працюють у містах Західної України. Музиканти, які вдруге були вимушені виїжджати з зони бойових дій, на цей раз не стали зволікати з евакуацією бо добре знають ще з 2014 року, що таке війна.

Працівники Луганської обласної філармонії, які наразі працюють у Львові, не стали ховати свій талант, вони продовжують організовувати концерти. 7 травня у Залі органної та камерної музики у Чернівцях відбувся концерт духової музики, який об’єднав на одній сцені артистів з Сєвєродонецька та Львова.

«Музика має продовжувати своє звучання, тому що вона є ковтком свіжого повітря для людей у воєнний час», - вважає директор Луганської обласної філармонії Ігор Шаповалов.

Як відомо, мажорні тони у музиці налаштовують і змушують прагнути до перемоги. Тому, лікувальна дія таких концертів артистів Луганської обласної філармонії полягає у створенні бойового настрою, який наближає всіх нас до Перемоги!