0%

«Бах. Бортнянський. Бріттен»

13
серпня 2022
, 17:00

13 серпня у Львівському органному залі – вечір музики для струнних. Академічний симфонічний оркестр під диригуванням Івана Остаповича виконав музику всесвітньо відомих композиторів XVIII-XIX сторіччя. Гармонійна, енергійна, барокова і сучасна та вишукана музика чекала на публіку.

Артисти оркестру представили класичні твори, насичені різними характерами – музичні композиції віртуозно розіграні, які пестять слух. Неповторний Бранденбурзський концерт №3 Йоганна Баха, неймовірні два фортепіанні концерти Дмитра Бортнянського, неперевершена «Проста симфонія» для струнних Бенджаміна Бріттена – саме таку програму – безмежно ліричну і в той же час дуже стрімку музиканти підготували в цей вечір львівським поціновувачам мистецтва.

Географія концерту «Бах. Бортянський. Бріттен» сягає тисячі кілометрів, а за показником популярності композиторів, чиї твори звучали, взагалі, набуває планетарних масштабів! Луганська обласна філармонія не перестає дивувати львів’ян та гостей міста новими програмами та цікавими творами. Під керівництвом Івана Остаповича Академічний симфонічний оркестр підкорив публіку своїм вдумливим та глибоким виконанням творів.

У Концерті для фортепіано з оркестром ре мажор  українського композитора Д. Бортнянського блискуче солював Іван Остапович. Особливою родзинкою вечора став Хоровий концерт № 30 Дмитра Бортнянського «Услиши, Боже, глас мій» в оркестровій версії Віктора Камінського.

До кінця концерту публіка була просто у захваті. З кожним виступом ​​захоплення і вдячність переповнювали всіх присутніх все більше, публіка переживала справжнісіньку ейфорію від почутої гармонії оркестрового звучання!

Подібно долі багатьох людей того часу, коли створювалась неймовірна музика всесвітньо відомими композиторами, твори яких сьогодні виконували артисти філармонії, біографія Академічного симфонічного оркестру сповнена несподіваних поворотів та драматичних епізодів. Але, незважаючи на всі труднощі, музиканти демонструють неймовірну єдність, стійкість та войовничий характер навіть на культурному фронті, не припинаючи свою діяльність ні на день, наближуючи нашу перемогу!