0%

Благодійний концерт «Музика в храмі»

30
жовтня 2022
, 17:00

30 жовтня у Львові відбулася значна подія – благодійний концерт на підтримку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії. Луганська обласна філармонія підключилася до проєкту «Музика в храмі». Спільний творчий тандем Академічного симфонічного оркестру разом з Львівським муніципальним хором «Гомін» був направлений на підтримку постраждалих дітей внаслідок воєнних дій. 

Нетиповий яскравий музичний проєкт, який об’єднав музикантів-християн із різних куточків України в Архикатедральному Соборі Святого Юрія, представив слухачам програму, насичену чудовими оперними аріями, хоровими номерами та щирими емоційними виступами.

У приємній обстановці у храмі чулися такі переплетення голосів, які уявлялися чимось неймовірним. Ніжні звуки у виконанні солістів Львівського хору «Гомін» Софії Соловій, Мар’яни Мазур, Лілії Нікітчук, Ігоря Шевчука, Віталія Загорбенського дивували всіх. Час від часу лунали твори української та зарубіжної оперної класики, що за своєю напруженістю нагадували крик душі, здатний пройняти серце й перервати стиснуте дихання у грудях… Здавалося, що хор об’єднався заради того, щоб всі у світі почули крики наших українських дітей, які страждають кожного дня та привернути увагу до ситуації в нашій країні.

Концерт організований з благодійною метою пройшов ефективно. Під час музичного заходу глядачі мали змогу фінансово підтримати наших діточок та допомогти їм.

Після нападу російських військ на Україну, артисти у музичній творчості розповідають світові різними мовами про муки та горе мирного населення.

До цього благодійного проєкту охоче долучились артисти Луганської обласної філармонії та Львівський муніципальний хор «Гомін», - колективи, які систематично приймають участь в організації та проведенні благодійних концертів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України та постраждалих від російської агресії. Під батутою диригента та автора проєкту Василя Коваля артисти мовою нот молилися за мир в Україні та за наших діточок! Майбутнє нашої нації – це діти, тому маленьким Українцям, дуже потрібна підтримка. Відвідали благодійний концерт та підтримали малечу дуже багато небайдужих людей.

Цей захід в черговий раз доводить, що Українці непереможні, бо ми – сильна і єдина нація!