0%

Благодійний концерт на підтримку переселенців

03
серпня 2022
, 13:00

Сьогодні відбувся благодійний концерт Академічного симфонічного оркестру разом з державною заслуженою хоровою капелою «Трембіта» та українським вокальним дуетом народних артисток України «Сестри ТЕЛЬНЮК». Зібрані кошти і подарунки пішли на фінансування переселенців, які живуть при церквах, а також на підтримку військових капеланів.

Після того, як Луганська обласна філармонія евакуювалася до Львова, всі працівники впродовж двох місяців, активно займалися волонтерською роботою – постійно чергували на залізничному вокзалі, допомагаючи людям, які кожного дня прибували з територій, де йдуть активні бойові дії. Також музиканти розвантажували гуманітарну допомогу. Ось і зараз артисти активно продовжили свою волонтерську діяльність та взяли участь у благодійному концерті.

В часи, коли нестерпно важко, коли без болю за рідну Україну не проходить ні дня, - в молитві, в Бозі шукаємо силу, надію та розраду... Собори, християнські церкви по всій Україні у воєнний час виконують свою релігійну місію – дуже підтримують людей, які переїхали з територій, охоплених війною. Багато переселенців знайшли прихисток у Львові саме при церквах, отримали можливість безкоштовно жити, харчуватися, звернулися до пасторів за духовною допомогою, щоб вилікувати свої постраждалі душі. Також дуже часто отримували допомогу в Архікатедральному Соборі святого Юра. Митрополит Ігор Возьняк - архієпископ Львівський Української греко-католицької церкви духовним словом завжди допомагає тим, хто цього потребує, також регулярно надає допомогу переселенцям та біженцям. Сьогодні Владика святкує подвійний ювілей – 3 серпня архієпископу виповнюється 70 років, а також 17 лютого 2002 року в Соборі Святого Юра у Львові відбулась єпископська хіротонія Ігоря Возьняка, тобто ще одне свято – 20 років, як він був назначений єпископом Львівської архієпархії.

Сестри Тельнюк – яскраві представниці вишуканої музики в Україні, артисти державної заслуженої хорової капели «Трембіта» у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії наживо на благодійному концерті ділилися своєю творчістю, високою поезією та неймовірною музикою. Дарували всім бажаючим позитивні емоції та гарний настрій, вселяли надію у майбутнє.

Мета  цієї акції – не лише збір грошей для біженців та військових капеланів, але й показ прагнення до миру, готовності Львова надавати й надалі всіляку допомогу нужденним. Артисти з задоволенням долучилися до благодійної акції та підтримали біженців, які прибули з найбезпечніших регіонів України. Мешканці та гості міста Лева активно долучилися до цієї благодійної справи – приносили подарунки та жертвували гроші.

Коли настає лихо, об’єднуються всі сфери діяльності: навчальні заклади, музичні установи, історичні церкви, громада міста, незалежно від того, яке саме місто України наразі знаходиться в біді. Допомагати переселенцям та військовим готові всі структури, що наразі і зробили музиканти всі разом. Бо саме в єдності, в могутнім вияві творчої енергії – наша сила! Лише в єдності дій та соборності душ всі разом ми можемо досягти величної мети, наближати нашу Перемогу!