0%

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

08
травня 2022
, 18:00

В Коломиї відбувся перший благодійний концерт-реквієм Коломийської малої філармонії, у якому взяли участь артисти з різних куточків України. Приєдналися до цього масштабного заходу і музиканти Луганської обласної філармонії.

Будинок гімнастичного товариства «Сокіл», де проходив концерт – одна з найцінніших споруд у Коломиї, яка зберігає історію. Цей концерт дав  можливість «Соколу» знову літати.

До благодійного концерту, зібрані кошти з якого передали для потреб 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», долучились Заслужені артисти України, оперні співаки, солісти Дніпровського академічного театру опери та балету, відомі ансамблі та колективи Чернівецької обласної філармонії та Луганської обласної філармонії. Географія концерту дуже широка. Ця благодійна місія об’єднала багатьох артистів, митців та талановитих виконавців України, зібрала їх на одній сцені.

Впродовж концерту вшанували пам’ять всіх, хто загинув у Другій світовій війні у 1939-1945 роках та у російсько-українській війні у 2022 році. В сумних піснях та тужливих творах музиканти молилися за життя військових, які зараз знаходяться на передовій та захищають нашу державу від ворожих обстрілів. 

Від Коломийської міської ради Заслуженому артисту України, директору Луганської обласної філармонії Ігорю Шаповалову та колективу була вручена Подяка за участь в першому благодійному концерті-реквіємі Коломийської малої філармонії «Сокіл: летіти знову».

Захід відвідало понад 150 слухачів і спільними зусиллями вдалося зібрати більше 10 000 гривень на потреби наших захисників.