0%

Благодійний проєкт «Stabat mater»

17
квітня 2022
, 18:00

17 квітня у Львові відбулася значна подія в світі культури та мистецтва – концерт симфонічної музики з виконанням твору «Stabat mater» валлійського композитора Карла Дженкінса. До виконання долучились музиканти зі Львова, Сєвєродонецька, Києва та Харкова.

Концерт організований з благодійною метою – на підтримку ЗСУ. Під час музичного заходу глядачі мали змогу фінансово підтримати наших воїнів та допомогти військовим, бо ЗСУ кожного дня плечима тримають небо над усією Україною.

«Стабат Матер» означає «Скорботна мати». Молитва розповідає про події, які сталися понад дві тисячі років тому. Але це не звичайна розповідь сцен страждань та розп’яття Ісуса Христа, а й історія про почуття матері. Матері, яка прощається з сином та проводжає його на війну, для захисту своєї країни. Після нападу російських військ на Україну, артисти у музичній творчості розповідають світові різними мовами про муки, про горе за втратою наших військових та мирного населення.

 До цього благодійного проєкту охоче долучились артисти Луганської обласної філармонії, Галицький камерний хор «Євшан», Народний камерний оркестр НУ «Львівська політехніка» та солістка Таміла Мамедова. Під керівництвом диригента Романа Кресленко артисти під час виконання мовою нот молилися за мир в Україні та за наших захисників! Треба зазначити, що відвідали благодійний концерт дуже багато небайдужих людей.

Українці непереможні, бо єдині.