0%

Брас-хор філармонії: Холст "Планети"

26
листопада 2022
, 17:00

Вчора відбувся концерт Брас-ансамблю Луганської обласної філармонії: «Холст. Планети». 26 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору, 

Артисти під керівництвом диригента Любомира Ліщука виконали  симфонічну сюїту композитора Густава Холста під назвою «Планети», написану в 1914-1916 роках під час Першої світової війни.   

Твір має свою астрологічну історію. Сюїта складається з 7 частин, кожна з них названа на честь однієї з планет Сонячної системи, з відповідним їй астрологічним характером. Музичні експерти трактували по-різному цей унікальний твір, але більшість писали про те, що кожна частина сюїти призначена для передачі емоцій  та ідей, пов’язаних з впливом планет на психологію людини.

Артисти Луганської обласної філармонії передали свої емоції публіці – вийшли на сцену з відкритим серцем і вклали в талановиту гру головний посил та мрію кожного українця – щоб скоріш в Україні настав мир! Віра в нашу Перемогу відчувалася в кожній ноті, зіграній музикантами в цей вечір.

Самобутній неординарний твір Холста прийшли послухати багато львів’ян та гостей міста. Всі, хто був присутній у Львівському органному залі в цей вечір, дякували артистам стоячи за подаровані емоції та неймовірну музику.