0%

Чарівний різдвяний концерт

08
січня 2023
, 14:00

Вчора у Львівському Органному залі відбулася святкова і дуже тепла зустріч артистів Луганської обласної філармонії з публікою, яка пройшла з аншлагом.  Унікальний різдвяний концерт відвідало багато львів’ян та гостей міста. У концертній залі не було вільних місць, і це ще раз доводить, що саме музика надає людям неймовірної сили, натхнення та допомагає впоратися з тяжким моральним станом у воєнний час.

         8 січня на сцені орудували одразу два диригенти – Іван Остапович та Любомир Ліщук. Під їх чітким керуванням Академічний симфонічний оркестр представив глядачам всесвітньо відомі композиції – «Іспанський танець» Мирослава Скорика, «Угорську польку» та «Єгипетський марш» Йоганна Штрауса, Концерт для органу з оркестром (ІІ частина) Степана Шулека та багато інших класичних шедеврів. Кожна композиція супроводжувалася подякою з бурхливими оплесками від публіки.

Як поділилися своїми враженнями глядачі – це був чарівний концерт, в якому море людської праці, сили, краси і волі. Луганська обласна філармонія і надалі буде робити все можливе на культурному фронті, щоб наближати здійснення єдиної мрії для всіх – Перемоги.  Українськи артисти готові проводити неймовірні концерти, насичені вишуканою музикою, яка здатна лікувати душі та дарувати позитивні емоції.