0%
  • Головна
  • Звіти

Драйвовий весняний настрій подарував всім присутнім гурт «БеZМеЖ»!

10
квітня 2021
, 18:00

10 квітня 2021 року відбувся концерт естрадного гурту «БеZМеЖ» Луганської обласної філармонії з новою програмою «Подаруй весну!» Приємно, що більшість глядачів заздалегідь зарезервували квитки, тож вони були гарантовано налаштовані на гарний настрій. І ці сподівання підтримали солісти – артисти естрадного гурту «БеZМеЖ»!

Чудове аранжування популярних пісень рок-груп, українських творів, всесвітньо відомих хітів закордонних солістів, а також інструментальні твори, які підкорили усіх слухачів, прозвучали у новій обробці музикантів гурту. В цей вечір артисти створили неймовірну атмосферу та впродовж години дарували слухачам гарну музику і яскраві танцювальні постановки.

Глядачі почули пісні: «Відчуй», «Кобра», «Pelligrosso», «Umbrella», «Весна» в оригінальному вокальному виконанні та з гітарним соло. Ще більше підняли градус напруження концерту дуетні твори, які дуже сподобалися публіці.

Всі присутні посмакували якісним звучанням знайомих і улюблених композицій. Першокласне аранжування, гармонійні комбінації голосу виконавця і музики – все це дарували артисти гурту «БеZМеЖ». Всі виконувані інструментальні твори і пісні супроводжувалися вигуками «Браво!», а це означає, що виконавці досягли своєї мети – порадувати відвідувачів своєю творчістю.