0%
  • Головна
  • Звіти

Джазова музика, неймовірні емоції та почуття – все в одному концерті Луганської обласної філармонії

21
вересня 2023
, 19:00

21 вересня  на сцені Львівського органного залу вирувала справжня пристрасть та романтика. А все тому, що артисти Луганської обласної філармонії запросили глядачів на чарівний джазовий концерт під керівництвом диригента Любомира Ліщука!

Меломани, які прийшли на концерт Академічного симфонічного оркестру, відчули атмосферу джазових ритмів минулого століття, почули композиції, які не втратили своєї популярності і вже давно стали класикою. Неординарні, драйвові, чуттєві твори американського композитора Джорджа Гершвіна лунали в цей вечір зі сцени.

Завдяки талановитим артистам всі присутні змогли доторкнутися до прекрасного, відчути легкі мурашки на тілі від почутого звучання оркестру, настільки гармонійного і злагодженого. Оркестр філігранно виконав симфонічну картину «Поргі та Бесс»  Гершвіна, яку представив слухачам в новій інтерпретації.  Традиційний і сучасний джаз, вишукані мелодії стали справжньою окрасою концерту.

В цей вечір публіка мала змогу почути творчість ще двох композиторів з країни усіяного зорями прапора. У концерті прозвучали дивовижні мелодії Дюка Елінгтона, а також Генрі Манчіні. Ще для всіх присутніх зазвучав кубинський танець «Данзон» мексиканського композитора Артуро Маркеса. А цікаве аранжування до творів Елінгтона зробив львів’янин, талановитий диригент Любомир Ліщук, тому популярна музика лунала в оригінальній джазовій обробці. Цей незабутній вечір, сповнений музикою на самий вибагливий смак, подарував всім присутнім грайливий настрій та незабутні емоції.