0%
  • Головна
  • Звіти

Джазовий настрій панував у Львівському органному залі

28
січня 2024
, 19:00

Неймовірні композиції, джазові мелодії, неординарні експерименти та прем’єрні аранжування – все це мали змогу почути глядачі 28 січня у виконанні Академічного симфонічного оркестру. Музиканти під керівництвом дириґента Любомира Ліщука перетворили звичайний вечір на приємне та цікаве дозвілля і подарувати публіці гарний настрій та чудову музику.

На особливу хвилю налаштували популярні твори. До програми концерту увійшли відомі композиції, які вже знайомі глядачам, але в новій обробці. Публіці подобається джаз, мабуть тому, що в ньому присутня імпровізація і є можливість кожному музиканту висловити себе у цій імпровізації. Існує така думка, що джаз є фоновою музикою, але це не так. Скоріше це продовження класичної музики.

Людей вабить несподіваність, та неординарність цього музичного напряму. В цей вечір відчувалося, що оркестр грає злагоджено і сам отримує задоволення під час гри. Твори «Присвята Генрі Манчіні», «У світі Дюка Еллінгтона» в особистій обробці Любомира Ліщука дуже сподобалися глядачам. А симфонічну картину Джорджа Гершвіна – «Поргі та Бесс» слухачі впізнали одразу з перших тактів та супроводжували гучними оплесками під час виконання.

Справжні віртуози Академічного симфонічного оркестру вкотре створили чудовий вечір музики і довели свою майстерність. Глядачі захоплено дякували митцям бурними оваціями за неперевершені композиції, сповнені особливої чуттєвості та за вражаючий інструментальний мікс запальних мелодій. Отримані феєричні емоції та особлива магія, яка панувала на сцені цього вечора надовго зберігатиметься в серцях людей, які відвідали джазовий концерт.