0%

Енергійна музика від Брас-ансамблю філармонії

03
грудня 2022
, 17:00

3 грудня 2022 року артисти Луганської обласної філармонії запалили серця глядачів, створили неймовірну атмосферу у Львівському органному залі.

Енергійні музиканти вразили публіку феєричними творами композиторів з Іспанії, Америки та Франції. Артисти ансамблю не боялись експериментувати, адже бажали здивувати навіть найвимогливіших меломанів.  В цей вечір звучала смілива, чуттєва і особлива музика танго, «Велика сюїта» Федеріко Чуека, увертюра до опери «Гуарані» Антоніу Карлус Гомеса, сюїта «Кармен» та легендарний Канкан!

Брас-ансамбль Луганської обласної філармонії зігрів львів’ян запальною та пристрасною музикою. Вишукані твори іспанця Ісаака Альбеніса, чуттєві та пристрасні мелодії американця Германа Беллстедта, та запальні композиції француза Жоржа Бізе щирими оплесками зустрічала публіка.

Вечір імпровізації, танцювальних мотивів полонив всіх присутніх у залі. Музика танго, палітра пристрасті та кохання у виконанні музикантів Брас-ансамблю неймовірно вразила публіку. А завершив феєричний концерт легендарний Канкан Жака Оффенбаха — парижанина родом із Пруссії.

Завдяки артистам Луганської обласної філармонії, глядачі занурилися у світ нестримних мелодій, отримали незабутні емоції, естетичну насолоду від зустрічі з чудовою музикою і переконались, що класична музика може бути різною, в тому числі й чуттєвою, ніжною, сповненою любові. Яскраві композиції запали в душу кожному з присутніх, і публіка, стоячі дарувала невщухаючі оплески музикантам!