0%

«Frank Sinatra. A Snow White Christmas» від Bigshow Orchestra у Львові

26
грудня 2022
, 19:00

26 грудня 2022 року артисти Луганської обласної філармонії взяли участь у концерті з новорічною програмою «Frank Sinatra. A Snow White Christmas» від Bigshow Orchestra у Львові!

Музиканти представили глядачам святковий концерт з оригінальною програмою. Неординарність зустрічі була в тому, що публіка мала змогу здійснити віртуальну подорож у часі, послухати цікаву музику ХХ століття.

Справжнім новорічним подарунком для глядачів стало виконання шедеврів легендарної особистості Френка Сінатра. В період новорічних та різдвяних свят його композиції чутно з різних куточків в кожному місті. Популярні пісні американського кіноактора та співака Френка Сінатра у виконанні вокаліста Павла Ільницького у супроводі Академічного симфонічного оркестру під керівництвом диригента Любомира Ліщука представили львів’янам та гостям міста в цей вечір. Улюблені «Let It Snow», «Jingle Bells», «White Christmas», «Silent Night», «Holy Night», «Winter Wonderland» та багато інших талановито виконував вокаліст Павло Ільницький, а присутні з задоволенням підспівували знайомі слова.

Музична подорож творчістю Френка Сінатра від артистів Луганської обласної філармонії та Bigshow Orchestra подарувала неймовірні емоції та гарний настрій всім присутнім. Впродовж концерту новорічної атмосфери додавали сучасні відео-ефекти та інноваційні технології. Музиканти Bigshow Orchestra та Академічного симфонічного оркестру здивували всіх віртуозною грою, а тембр Павла Ільницького нагадав голос самого Френка Сінатра.