0%

Історія пригод норвезького парубка "Пер Гюнт"

22
грудня 2022
, 19:00

22 грудня 2022 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру з програмою, де була виконана всесвітньо відома музика Едварда Гріга, написана до драми «Пер Ґюнт».

«Пер Ґюнт» - це історія пригод невгомонного норвезького парубка, що мандрує без певної мети і зустрічається з різними перешкодами на своїй дорозі, які перевіряють на міцність його досить не стійку в етичному відношенні натуру. В цей вечір всі присутні почули відомі композиції з улюбленої п’єси. Лише один змах диригентської палички Івана Остаповича – і публіка опинилася серед казкового світу та поруч з героями відомої казки.

Симфонічні сюїти Едварда Гріга – яскраві й промовисті, сприймаються як різнокольорові фарби в живописному пейзажі. У насиченому широкому діапазонному звучанні струнної групи музика наповнюється ліризмом, радісними почуттями, повнотою життя. Дуже цікавими вийшли музичні образи природи, лісові голоси та звуки вранішнього повітря.

Ця дуже дієва музична терапія у виконанні артистів Академічного симфонічного оркестру у поєднанні з неймовірно сучасним відео-супроводом сподобалася всім, адже окрім гри музичних інструментів, публіка побачила на екрані цікаві та інноваційні світлові ефекти. Львів’яни, які побували на цьому ексклюзивному концерті, отримали повний заряд позитивної енергії та порцію гарного настрою.