0%
  • Головна
  • Звіти

Кіно-концерт «Фантазія» для дітей від Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії

12
грудня 2021
, 11:00

12 грудня 2021 року дитяча публіка завдяки Академічному симфонічному оркестру познайомилася з музичним мультиплікаційним концертом.   

Маленьким слухачам в цей день був представлений дивовижний анімаційний проєкт, який ідеально підходить для знайомства малечі зі світом музики та класичними музичними жанрами. Твори всесвітньо відомих композиторів, більш, ніж тисяча мультиплікаторів та Академічний симфонічний оркестр створили безмежний простір для фантазій.

У форматі кіно-концерту мультфільм демонструвався на великому екрані, а музика з нього синхронно виконувалася Академічним симфонічним оркестром на сцені наживо під орудою диригента Богдана Івахіва.  В деяких частинах мультфільму було чутно дитячий сміх, бо дуже весело було дивитися, як під музику балетної сюїти Амількаре Понкіеллі «Джоконда» солірували в танці звірі, особливо, такі як крокодили, бегемоти та слони.

 

Діти були у захваті від цікавого концерту. Було багато малечі, які відвідали Луганську обласну філармонію вперше та познайомились з класичним мистецтвом. Такі музичні зустрічі дають можливість в грайливій формі привчати дітей до прекрасного!