0%
  • Головна
  • Звіти

Класика у виконанні артистів Академічного симфонічного оркестру!

05
лютого 2022
, 18:00

05 лютого 2022 року слухачі насолоджувались вишуканою класикою у неперевершеному виконанні музикантів Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Відкрила концерт «Серенада №1» німецького композитора Йоганнеса Брамса – у 6-частинній композиції  втілилися пристрасть, драматизм, почуття та ніжність. В музиці, яка пройшла крізь століття, слухачі могли представити в уяві художні образи, виражені за допомогою звуків. Публіка уважно слухала всі 6 частин оркестрового твору, а вже після закінчення щиро та щедро обдарувала музикантів гучними оплесками.

У другому відділенні звучала  яскрава творчість нашого земляка, композитора, Дмитра Рєзніка, який народився у Сєвєродонецьку в 1967 році, закінчив «Сєвєродонецьке музичне училище імені Сергія Прокоф’єва», але згодом переїхав до Колумбії. Під керівництвом диригента Богдана Івахіва прозвучав один з творів Дмитра Рєзніка – «Симфонічна сюїта 1492», який він написав у 2018 році. Твір зображує події 1492 року коли Христофор Колумб здійснив своє перше плавання в Новий Світ. Як розповідає Дмитро Рєзнік,  з самого дитинства його захоплювала історія знаменитого європейського мореплавця і картографа. І, опинившись в Колумбії, його завжди переслідувала ідея скласти щось на честь цієї великої людини. Щоб було схоже на те, як він відкрив Америку.

Цей твір прийшовся по душі всім присутнім у концертній залі. Під час виконання Симфонічної сюїти, яка складається з 7 частин, глядачі начебто відправилися у подорож до Атлантичного океану та відчули всі емоції, які передавала неймовірна музика. 

Найтеплішою атмосферою та невщухаючими оплесками завершився концерт класичних творів. Музичні перлини торкнулися найглибших струн душі кожного у залі. Академічний симфонічний оркестр й надалі буде дивувати публіку своїми виступами, тому чекаємо шанувальників музичного мистецтва на наступних концертах.