0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт Академічного симфонічного оркестру за участю Народного артиста України Івана Кучера відбувся у Сєвєродонецьку!

14
травня 2021
, 18:00

14 травня 2021 року до Дня Європи Академічний симфонічний оркестр запросив всіх на музичну зустріч, присвячену 180-річчю з дня народження відомого чеського композитора Антоніна Дворжака.

В цей вечір музиканти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента Богдана Івахіва підготували для слухачів кілька композицій.  Сєвєродонецьку публіку з творчістю чеського композитора Антоніна Дворжака знайомили поступово, починаючи з ліричної «Чеської сюїти» і продовжуючи більш динамічними творами. Перше відділення концерту завершилося яскраво в мажорному настрої,  під урочисті звуки симфонічної увертюри «Карнавал».  

У другому відділенні на всіх присутніх чекав приємний сюрприз – на сцені з’явився запрошений гість зі столиці – Народний артист України Іван Кучер. Віолончеліст Іван Кучер – лауреат Всесоюзного конкурсу віолончелістів у Латвії та Міжнародного конкурсу імені М.В. Лисенка, один із відомих українських музикантів. Соліст фантастично виконав унікальний твір Антоніна Дворжака – Концерт для віолончелі з оркестром, в музиці   якого уважні слухачі могли впізнати інтонації слов’янських земель.   За  неймовірні відчуття, витончену музику та позитивний настрій публіка викликала Народного артиста України Івана Кучера з-за лаштунків кілька разів, щоб подякувати за феєричний виступ щирими оплесками та бурними оваціями. Навзаєм Іван Кучер не відмовив слухачам у задоволенні ще раз послухати чарівні звуки віолончелі та виконав ще один твір Антоніна Дворжака на біс.